İmparator (ters):

TAROT KARİYER FALI

Kariyer falında karşınıza çıkan ters imparator sizi liderlik vasıflarınıza, iş yaşamındaki güç, kontrol ve disiplinle ilgili durumlara daha derin bir bakış açısı sergilemeye çağırır. Bir yerlerde hata yapıyorsunuz ya da işle ilgili bir konuda süreci iyi yönetemiyorsunuz. Belki de otoritenizi ya da yetkinizi kaybetmiş olduğunuzdan istediğiniz sonuçları elde edemiyorsunuz.


Kariyer falındaki ters imparator aynı zamanda liderlik rolünden kaçmamanız gerektiği konusunda sizi uyarır. Sorumluluk almaktan nefret ediyor olabilirsiniz ya da lider olarak görünmeyi şu sıralar pek tercih etmiyorsunuz. Evren size çok büyük bir rol sunuyorken neden daha ufak rollerle yetinesiniz? Bu belki de spot ışıklarının size çevrilmesi korkusu olabilir mi?

Son derece yüksek liderlik vasıflarına sahip bir kart olan imparator kartı karşınıza kariyerde ters çıktığında bu liderlik pozisyonunu almaya henüz hazır olmadığınıza işaret ediyor da olabilir. Belki de kendi kendinizi yönetme ya da disiplin etme sorununuz var. Oysaki başarmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahipsiniz. Fakat bazen kariyerde neyi nasıl yapacağını bilmek değil bildiğini uygulamak önemlidir. Başarıya ulaşmanın sırlarına hakimsiniz fakat bunları uygulamaya sokmanız gerekiyor.


Son olarak kariyerde karşınıza ters imparator çıktıysa bir organizasyon eksikliği sorunuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Belki de içinde bulunduğunuz kontrolden çıkmış bir durum sizden değil organizasyondaki eksiklerden kaynaklanmakta. Eğer düzeltilmesi mümkün sorunlarla karşı karşıyaysanız bunları düzeltin. Aksi taktirde sizin için belki de değişim zamanı gelmiştir.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.