top of page
tarotti.png

İmparatoriçe (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

İmparatoriçe bolluk, bereket ve yaşamın zevklerini temsil eden karttır. Kariyer falında karşımıza çıktığında bize fırsatlarla çevrili olduğumuzu hatırlatır. Görüyor olsanız da olmasanız da eğer imparatoriçe kartını kariyer sorularında çektiyseniz çevrenizin fırsatlarla dolu olduğunu bilmelisiniz. Eğer işsizlik ya da kaynak kıtlığı içerisinde yaşarken imparatoriçeyi çektiyseniz bir kez daha düşünün. Acaba gerçekten kaynaklar kısıtlı mı yoksa bu yalnızca sizin için bir algı yanılması mı?


Bir toprak ana arketipi olan imparatoriçe onu her gördüğünüzde size bir ödül sunmak için gelir. Kariyer falınızda imparatoriçe kartını çektiyseniz sizi çevreleyen bir ödülün farkına varmalısınız. Bu ödülü belki biliyorsunuz belki de henüz farkına varmadınız. Şu anda size çok yakın bir şey, bir fırsat, belki de yalnızca bir fikir ya da ilham kariyerde yükselmenizde yücelmenizde size yardımcı olacak. Bu sıralarda aklınıza gelen hiçbir fikri küçümsemeyin.

Kariyer bağlamında, İmparatoriçe bir Tarot falında göründüğünde kendinizi çok yaratıcı hissedeceksiniz ve çevrenizdeki kişilere tutkunuzla ilham vereceksiniz. Yeni fikirlerle dolu olacaksınız. Bu fikirleri sonuna kadar takip etmeyi başarırsanız bu projenin sonunda sizin için bolluk bereket ve zenginlik bulunmakta. Fakat yaratıcı fikirleriniz yalnızca aklınızdan esip geçerlerse size hiçbir menfaat sunmayacaklar. Bir kariyere karar vermeye çalışan veya kariyer değiştirmeyi düşünenler için, bu kart genellikle sanat gibi yaratıcı bir alanda iyi bir iş yapacağınızın bir göstergesi olabilir.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page