top of page
tarotti.png

İmparatoriçe (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Kariyer falında imparatoriçe ters karşınıza çıktığında iş yaşamında tatmin olmadığınız ya da monoton bulduğunuz size ilham vermeyen bir ortamda bulunuyor olabilirsiniz. Belki de hayallerinizin mesleğini yapmak yerine yalnızca maddi sorumluluklarınızdan dolayı çalışmaktasınız. Sizi ruhsal boyutta iş yaşamında rahatsız eden bir şeyler var fakat yine de bu duruma katlanıyorsunuz.


İmparatoriçe iş ve kariyer sorularında karşınıza ters çıktıysa çevrenizdeki güzellikleri ve fırsatları göremediğiniz konusunda sizi uyarır. Sürekli “yok” kelimesini kullanmayı bırakın. Yok dediğiniz her şey var, eğer şu anda yoksa bile yaratılabilir, oluşturulabilir, sağlanabilir. Toprak elementinin sonsuz vericiliğini bize hatırlatan imparatoriçe sahip olmadığımız şeylere bu element sayesinde sahip olacağımızı bize hatırlatır.

Bu kartı yeni bir fikir aklınıza geldiği bir zamanda gördüyseniz bu fikri asla küçümsememelisiniz. Çünkü imparatoriçe kartı bize yaşamın tüm lüks ve konforunu vadeden fırsatlardan haber getirir. Küçük bir fırsat gibi ucundan tutup yakaladığınız bir şey sizi zengin edebilir fakat bunu sonuna kadar sabırla takip etmeniz gerekiyor. Karttaki olgun meyveler bazı fikir ve düşüncelerin somutlaşması için şartların olgunlaştığını da size bildirir. Aklınızdan geçen proje tutar!


İmparatoriçe aynı zamanda sizdeki pozitif enerjinin biraz eksik olduğunu vurgular. Hem kendinizle hem iş ortamınızla ve bu ortamdaki herkesle uyumlu olun ve güzel iletişim kurun. Bütün kapıların açılacağını göreceksiniz. Karşınıza çıkan herkese gülümseyin, kimseyle zıt gitmeyin, ego yarışına da girmeyin, kimseyi kendinizden aşağı seviyede görmeyin. Açılmamış kapıların bile iş hayatınızda sizin için açılacağını göreceksiniz. Bu günü iyilik ve güzellik ilan edin, iş arkadaşlarınıza jest yapın. Tüm bunlar size iş yaşamında pozitif enerji olarak geri dönecektir.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page