İmparatoriçe (düz):

TAROT KARİYER FALI

Kariyer falında imparatoriçe ters karşınıza çıktığında iş yaşamında tatmin olmadığınız ya da monoton bulduğunuz size ilham vermeyen bir ortamda bulunuyor olabilirsiniz. Belki de hayallerinizin mesleğini yapmak yerine yalnızca maddi sorumluluklarınızdan dolayı çalışmaktasınız. Sizi ruhsal boyutta iş yaşamında rahatsız eden bir şeyler var fakat yine de bu duruma katlanıyorsunuz.


İmparatoriçe iş ve kariyer sorularında karşınıza ters çıktıysa çevrenizdeki güzellikleri ve fırsatları göremediğiniz konusunda sizi uyarır. Sürekli “yok” kelimesini kullanmayı bırakın. Yok dediğiniz her şey var, eğer şu anda yoksa bile yaratılabilir, oluşturulabilir, sağlanabilir. Toprak elementinin sonsuz vericiliğini bize hatırlatan imparatoriçe sahip olmadığımız şeylere bu element sayesinde sahip olacağımızı bize hatırlatır.

Bu kartı yeni bir fikir aklınıza geldiği bir zamanda gördüyseniz bu fikri asla küçümsememelisiniz. Çünkü imparatoriçe kartı bize yaşamın tüm lüks ve konforunu vadeden fırsatlardan haber getirir. Küçük bir fırsat gibi ucundan tutup yakaladığınız bir şey sizi zengin edebilir fakat bunu sonuna kadar sabırla takip etmeniz gerekiyor. Karttaki olgun meyveler bazı fikir ve düşüncelerin somutlaşması için şartların olgunlaştığını da size bildirir. Aklınızdan geçen proje tutar!


İmparatoriçe aynı zamanda sizdeki pozitif enerjinin biraz eksik olduğunu vurgular. Hem kendinizle hem iş ortamınızla ve bu ortamdaki herkesle uyumlu olun ve güzel iletişim kurun. Bütün kapıların açılacağını göreceksiniz. Karşınıza çıkan herkese gülümseyin, kimseyle zıt gitmeyin, ego yarışına da girmeyin, kimseyi kendinizden aşağı seviyede görmeyin. Açılmamış kapıların bile iş hayatınızda sizin için açılacağını göreceksiniz. Bu günü iyilik ve güzellik ilan edin, iş arkadaşlarınıza jest yapın. Tüm bunlar size iş yaşamında pozitif enerji olarak geri dönecektir.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.