top of page
tarotti.png

Kader çarkı (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Kader çarkı bize kariyer yolculuğumuzda çarkın daima döndüğünü ve hayatın sürekli bir değişim halinde olduğunu hatırlatır. Bu döngü kariyer yolculuğunuzda bir başlangıç ve bitiş noktası olan tüm seyahatlerinize ışık tutuyor olabilir. Bir eğitimin tamamlanması, zirveye ulaşarak ikinci aşamaya geçiş ya da bir vedalaşma iş yaşamında sizin için söz konusu olabilir. Kapanan her kapının ardından sizin için yeni bir kapının açılacağını asla unutmayın.


Kader çarkı aynı zamanda kariyerde sizin için çok kritik bir dönüm noktasını işaret eder. Burası tam anlamıyla bir kavşaktır. Hangi yöne gideceğiniz yalnızca vereceğiniz karardan sonra belli olacak. Bu sıralarda size işle ilgili birkaç seçim ya da fırsat sunulabilir. Bu seçimi yaptıktan sonra evren sizin için yeni kapıları ard arda açacak.

Kader çarkı kartı aynı zamanda iş hayatında ilahi bir planın bizim için tıkır tıkır işlemekte olduğunun haberini getirir. Taşlar birer birer yerine oturmakta ve kariyerle ilgili bazı haberleri almak üzeresiniz. Bu sıralarda aldığınız haberler kötü de olsa üzülmeyin. Çünkü her kötü haberin sonunda sizin için bir değişimin çok hayırlı olduğunu göreceksiniz. Kapanması gereken sayfaların kapanmasına izin verin, değişime direnmeyin. Çünkü değişim size kariyerde birçok menfaat sunacaktır.


Tüm bunların yanı sıra kader çarkı tarotun en büyük şans kartlarından biridir. Adeta Tarotta şansın kapıyı çalması olarak nitelendirilir. İşle ilgili sizin için her şeyi büyük ölçüde değiştirebilecek bir olayın yaşanmasına işaret eder. Öyle bir şey olacak ki iş hayatınızda önemli ölçüde değişim yapmak zorunda kalacaksınız. Eğer kader çarkını gördüyseniz çevrenizdeki tüm fırsatlara iyi bakmalısınız. Çünkü bu fırsatlardan bizi sizin için adeta talih kuşunun kafanıza konmasıdır. Onu kabul ederseniz hayatınız değişecek.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page