top of page
tarotti.png

Kader çarkı (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Kader çarkı iş ve kariyer sorularında ters belirdiğinde değişen dünyaya uyum sağlama zorluğunun altını çizer. 5 sene önce yaptığınız şeyler bugün kariyerde sizi artık rakiplerinizin önüne geçirmiyor olabilir. Yaşadığınız dünyaya, içinde bulunduğunuz iş alanına ve bu alandaki hızlı değişimlere dikkat edin ve değişime direnmeyin. Belki çok çalışıyor çabalıyorsunuz fakat yine de çağın birkaç yıl gerisinde düşünüyor olabilirsiniz. İşle ilgili konulardaki yenilikleri biraz daha yakından takip ederek kendinize katmanız gereken yetenekler varsa bu yeteneklere yoğunlaşmalısınız.


Kader çarkında karşımıza çıkan bu çark o kadar güçlüdür ki onun durmasını ne içsel ne de dış güçlerle sağlamak mümkün olmayacaktır. Çark sadece değişim değil zamanın da sembolüdür ve ters belirdiğinde bize “zaman geçiyor, acele et” mesajını iş yaşamımızla ilgili getiriyor da olabilir. Bu kartı gördüğünüzde bazı konularda oyalanıyorsanız oyalanmayı bırakmalı ve bir an önce bir şeyler yapmalısınız.

Ters kader çarkı eski dünya düzeninde hapsolmanın kariyerde sizi çıkmaza soktuğunun altını çiziyor da olabilir. Yeni dünya düzeniyle çöpe giden meslekler olduğu gibi yeni çıkan meslekler de mutlaka olacaktır. Sizin mesleğinizin hangi kategoride yer aldığına dikkat edin. Asla unutmayın her kapanan kapının ardından yeni bir kapı açılır. İmkansızlıklara ya da yokluklara odaklanmaktansa çevrenizde var olan yeni iş fırsatlarına bakın.


Kader çarkı ters belirdiğinde iş yaşamımızda beliren bazı değişimlerden olumsuz etkilenmenin altını çizer. Bir şeyler hızla değişiyor ve siz buna ayak uyduramıyorsunuz. Değişen şey dünya olabileceği gibi iş hayatınızda yeni kuralların gelmesi ya da yeni bir ülke ya da şehre taşınma gibi bir durumla karşı karşıya da olabilirsiniz. Kısacası, bir şeyler değişiyor ve yerine sizin alışık olmadığınız bir düzen geliyor. Fakat ne yazık ki kader çarkının tek tavsiyesi bu değişime ayak uydurmanızdır. Çünkü ne kadar direnseniz ve değişime engel olmaya çalışsanız da başaramayacaksınız.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page