Kılıç altılısı (düz):

TAROT KARİYER FALI

Kılıç altılısı kariyerde bir noktadan başka bir noktaya gitmeyi temsil eder. Fakat bu kariyer yolculuğu eskiyle vedalaşmayı ve geçmişe set çekmeyi gerektirir. Bir iş için seyahat etmeniz gerekiyor olabilir ya da bir işten başka bir işe geçiş (kariyerde hareket) bu kartı gördüyseniz sizin için söz konusu olabilir. Kılıç altılısı daima kariyerde daha iyiye kavuşma arzusuyla eski yaşamla vedalaşmadır, fakat yine de ufukta sizin için saklı olan yeni kariyer yalnızca bir bilinmezliktir.

Kılıç altılısı aynı zamanda mevcut kariyerde kalıp savaşmak mı gitmek mi sorusuna gitmek cevabı verdiğimiz bir noktada belirir. Eskiyle kalırsanız çözmeniz gereken çok fazla sorun ya da yenmeniz gereken düşman veya rakipler olabilir. Siz bunun yerine gitmeyi seçiyorsunuz. Ya ad en azından şimdilik böyle düşünüyorsunuz. Değişimi kucaklamaya  ve eski durumla vedalaşmaya karar vermişsiniz. Fakat bu değişim sizi nereye götürüyor bilmiyorsunuz. Yine de her şeyin eskisinden güzel olacağından eminsiniz.

Yine de bu kartta bir hüzün ve kasvet çok belirgin. Bunu kayıktaki kadın ve çocuğun duruşundan anlayabilirsiniz. Bu geçmişten uzaklaşmaya ve yeniyi kucaklamaya karar vermenize rağmen yine de biraz buruk hissettiğinizi gösterir. Değişim ve tüm bu geçişler sırasında biraz rahatsız hissetmeniz normal. Çünkü değişim acı verici ve sarsıcıdır. Evren sizin için kariyerde yeni bir yol açıyor. Fakat bunun için dalgalarla savaşmayı bırakıp kendinizi bu değişimin akışına bırakmayı öğrenmelisiniz.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.