top of page
tarotti.png

Kılıç altılısı (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Kılıç altılısı kariyerde bir noktadan başka bir noktaya gitmeyi temsil eder. Fakat bu kariyer yolculuğu eskiyle vedalaşmayı ve geçmişe set çekmeyi gerektirir. Bir iş için seyahat etmeniz gerekiyor olabilir ya da bir işten başka bir işe geçiş (kariyerde hareket) bu kartı gördüyseniz sizin için söz konusu olabilir. Kılıç altılısı daima kariyerde daha iyiye kavuşma arzusuyla eski yaşamla vedalaşmadır, fakat yine de ufukta sizin için saklı olan yeni kariyer yalnızca bir bilinmezliktir.

Kılıç altılısı aynı zamanda mevcut kariyerde kalıp savaşmak mı gitmek mi sorusuna gitmek cevabı verdiğimiz bir noktada belirir. Eskiyle kalırsanız çözmeniz gereken çok fazla sorun ya da yenmeniz gereken düşman veya rakipler olabilir. Siz bunun yerine gitmeyi seçiyorsunuz. Ya ad en azından şimdilik böyle düşünüyorsunuz. Değişimi kucaklamaya  ve eski durumla vedalaşmaya karar vermişsiniz. Fakat bu değişim sizi nereye götürüyor bilmiyorsunuz. Yine de her şeyin eskisinden güzel olacağından eminsiniz.

Yine de bu kartta bir hüzün ve kasvet çok belirgin. Bunu kayıktaki kadın ve çocuğun duruşundan anlayabilirsiniz. Bu geçmişten uzaklaşmaya ve yeniyi kucaklamaya karar vermenize rağmen yine de biraz buruk hissettiğinizi gösterir. Değişim ve tüm bu geçişler sırasında biraz rahatsız hissetmeniz normal. Çünkü değişim acı verici ve sarsıcıdır. Evren sizin için kariyerde yeni bir yol açıyor. Fakat bunun için dalgalarla savaşmayı bırakıp kendinizi bu değişimin akışına bırakmayı öğrenmelisiniz.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page