Kılıç altılısı (ters):

TAROT KARİYER FALI

Eğer kılıç altılısını kariyer falınızda ters çektiyseniz şu anda iş ve kariyerle ilgili bazı konularda kendinizi sıkışmış konumda hissedebilirsiniz. Bu kart düz karşımıza çıktığında kariyerde hareket (bir durumdan başka bir duruma geçiş) ve yeni uğruna eskiyi terk etme işaretidir. Fakat ters çıktığında şu anda eskiyle bir süre daha yetinmek zorunda kaldığınıza işaret eder. Değişim şimdilik mümkün olmayacak gibi, biraz daha bekledikten sonra tekrar deneyebilirsiniz.

Ters kılıç altılısı sizi her şeyi oluruna bırakmaya davet ediyor. Şu anda sıkışmış hissetseniz de durumun böyle olmasının bir nedeni var. Dev dalgalarla savaşmayı bırakın, bu savaş boşuna olacak ve sadece enerji kaybetmenize yol açacak. Arzu ettiğiniz değişimin olmayışı sizde kasvetli duygulara yol açsa da bir süre beklemelisiniz. Hiçbir şey yapmasanız da kendinizi güvenli bir limanda bulacaksınız.

Ters kılıç altılısı aynı zamanda iptal olan yolculuklar ve geçişlerin temsilcisidir. Bir yerden bir yere iş için gitmeyi mi planlıyordunuz? Bunu şimdilik unutun. Ya da bu geçiş aslında fiziksel manada değil zihinsel ya da ruhsal boyutta mıydı (bir durumdan başka bir duruma geçiş) bunu da şimdilik unutun. Belki de sorunlarla savaşmak ya da sorunları çözmek yerine gitmeyi tercih ettiniz. Oysaki elinizdeki sorunları çözmek bu durumu terk etmekten daha kolay.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.