top of page
tarotti.png

Kılıç ası (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Kariyerde kendinize yeni bir yol çizmeye hazırlanıyorsunuz. Fakat bu yolculukta keskin virajlar ve yolunuza çıkan zorlu rakipler olacak. Tüm tarot serileri içinde en savaşçı seri olan kılıçlar serisi bu savaşçı ruhu iş yaşamında uygulamak zorunda olduğunuzu hatırlatır. Tüm yeteneklerinizi ve gücünüzü kariyerde tırmanmak adına kullanmalısınız.

Tüm as kartları gibi kılıç ası da kariyerde yeni bir başlangıç çizgisi sembolüdür. Yeni üreyen bir şeyler var ve size güzel gelecek vadediyor. Fakat sonuca ulaşmanız için önünüzde aşmanız gereken engebeli yollar olacak. Bu günlerde aklınıza gelen yeni fikirleri ve projeleri asla görmezden gelmeyin. Onları besleyin ve büyük projelere dönüşmeleri için elinizden geleni yapın.

Tüm kılıçlar gibi kılıç ası da kariyerde kullanacağınız elinizdeki bir gücü temsil eder. Fakat kılıç güç olmakla birlikte imha edicidir de. Burada mesaj açık: güç sorumlulukla birlikte gelir. Gücü nasıl kullanmayı bilmezseniz size faydası değil zararı olacaktır. Neyi korumanız ve neyi imha etmeniz konusunda net bir bilgiye sahip olmalısınız. Kılıcın keskinliğini yalnızca önünüze çıkan engelleri imha etmek için kullanırsanız bu yolculuğun sonunda kariyerde büyük bir ödüle kavuşacaksınız.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page