top of page
tarotti.png

Kılıç ası (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Kılıç ası kariyer yolculuğunda tam anlamıyla “savaş sanatı” uygulamak zorunda kalacağınız bir sürece girişin haberini getirir. Bu öyle bir süreçtir ki sizin için yeni bir kapı eşiği var, bu eşikten geçer geçmez karşınızda zorlu rakipler bulacaksınız ve ya yenen ya da yenilen olacaksınız. Karşınıza çıkan her rakip sizi durdurmak için çıkacak. Onları yendikçe güç kazanacak ve zirveye adım adım tırmanacaksınız.

Kılıç ası de diğer aslar gibi aynı zamanda yeni bir başlangıcın sembolüdür. Fakat aslar ters karşımıza çıktıklarında bu başlangıçların yanlış yapıldığının ya da hala bir eksik olduğunun altını çizerler. Şartlar oluşmuş, doğru yerde ve doğru zamandasınız fakat kariyerdeki o büyük sıçrayışı yapabilmek için hala bir şey eksik. Onu bulun ve arzu ettiğiniz sıçrayışı yapın. Asla unutmayın, güzel bir başlangıç yapmayı başarırsanız bu sizin için kariyerde bir milat olacak.

Kılıç asını ters gördüğünüz zaman güzel fikirleriniz olduğundan emin olabilirsiniz. Fakat harika fikirlerin harika planlara ihtiyacı vardır. Bazen güzel bir fikre sahip olmak yetmez. Ne yapacağınızı biliyorsunuz fakat neyi nasıl yapacağınız konusunda hala öngörü sahibi değilsiniz. Ya da aklınızdaki bir fikir ya da projenin arzu edeceğiniz sonuçları getirip getirmeyeceğinden çok emin değilsiniz. Bu durum biraz daha netlik kazanmadan herhangi bir adım atmayın.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page