Kılıç beşlisi (düz):

TAROT KARİYER FALI

Kılıç beşlisi başarıya giden yolun rekabetten geçtiğini bize hatırlatan karttır. Kariyer yolculuğunuzda bir rekabet noktasına varmışsınız. Burada ya yenen ya da yenilen olacaksınız. Kılıç serisinde görülen kılıçlar aslında kariyerde kullanılabilecek gücün temsilcisidir. Vakit sahip olduğunuz tüm yetenekleri ve gücü sergileyerek rakipleri eleme vaktidir. Savaşçı ruhunuzu ön plana çıkarın ve elde etmek istediğiniz her ne ise rakiplerinizi eleyerek onu alın.

Kılıç beşlisi aynı zamanda iş ortamında uzlaşma yerine kaotik ve çatışma ortamı olduğuna dair bilgi sunar. Bir şeyi elde etmek için uzlaşmak mı istiyorsunuz? Ne yazık ki tüm uzlaşma yolları tıkanmış. Tek çare savaşmak ve tüm gücünüzü ve yeteneğinizi kullanarak kariyerde bir zafer elde etmek. Eğer bunu yapmayı başarırsanız bu kaosun sonunda sizin için bir ödül var. Asla unutmamalısınız, yenen olmazsanız yenilen olur ve ödülü rakiplerinize kaptırırsınız.

Kılıç beşlisinin altını çizdiği “yenmek ya da yenilmek” teması her zaman iş yaşamındaki bireyler veya siz ve diğerleri olarak gördüğünüz kişiler arasında yaşanmak zorunda değildir. Bazen kariyerde ikilemde kaldığımız ya da iki seçenek arasında bocaladığımız zamanlar da tarotta iç dünyamızdaki rekabet olarak görülürler. Kılıç beşlisini çeken kariyerle ilgili iki seçenek arasında kalsa da bir seçenek diğerine ağır basar ve bu sizin için kariyerde ikilemden çıkmanın alametidir. Uzun süre düşündünüz ve artık hangi seçeneğin size uyduğuna karar verdiniz.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.