Kılıç beşlisi (ters):

TAROT KARİYER FALI

Kariyer falında ters kılıç beşlisi peşinizi bırakmayan bir çatışmayı gösteriyor olabilir. Kaotik bir iş ortamında bulunmak ya da uzlaşma yerine sürekli çatışmayı tercih eden bireylerle çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Ters kılıç beşlisi bu çatışmanın zararlı ve yıkıcı olduğunu söyler. Farklı fikirlerden bireylerin aynı iş ortamında bulunması elbette bir zenginliktir fakat hiçbir zaman uzlaşmaya yanaşmayan bireyler kariyerde ilerlemeyi zorlaştıracaklardır.

Ters kılıç beşlisi bazen kariyerdeki bir çıkmaz sokaktır. Bir iznin ya da onayın alınamaması, birileriyle uzlaşamamak ya da birini memnun edememekten dolayı ilerlemenin durduğu bir noktaya varmış olabilirsiniz. Belki de bir rekabete yenik düştünüz ve elemeniz gereken rakipleri elemek yerine ödülü onlara kaptırdınız. Bu durum size tanıdık geliyor mu? Ters kılıç beşlisi eğer bunlardan birini yaşıyorsanız geri dönüp yeniden başlamanız gerektiğini önerir.

Ters kılıç beşlisi kaldıramayacağınız kadar ağır işleri almama ve yenemeyeceğiniz düşmanlarla savaşmama tavsiyesinde bulunur. Bir engel kapasitenizi aşıyor mu? Ya da karşınıza çıkan rakipler sizden kat kat yetenekli ya da daha iyi eğitim almışlar mı? Belki de ödülü şimdilik başkalarına bırakmak gerekir. Peki bu kariyer yolculuğunuzda bir yenilgi ya da vazgeçme midir? Elbette hayır. Güç ve donanım kazanarak ayı yolculuğa tekrar başlamayı daha sonra deneyebilirsiniz. Asla unutmamalısınız, iyi bir savaşçı olmak donanımlı olmayı gerektirir.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.