top of page
tarotti.png

Kılıç beşlisi (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Kariyer falında ters kılıç beşlisi peşinizi bırakmayan bir çatışmayı gösteriyor olabilir. Kaotik bir iş ortamında bulunmak ya da uzlaşma yerine sürekli çatışmayı tercih eden bireylerle çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Ters kılıç beşlisi bu çatışmanın zararlı ve yıkıcı olduğunu söyler. Farklı fikirlerden bireylerin aynı iş ortamında bulunması elbette bir zenginliktir fakat hiçbir zaman uzlaşmaya yanaşmayan bireyler kariyerde ilerlemeyi zorlaştıracaklardır.

Ters kılıç beşlisi bazen kariyerdeki bir çıkmaz sokaktır. Bir iznin ya da onayın alınamaması, birileriyle uzlaşamamak ya da birini memnun edememekten dolayı ilerlemenin durduğu bir noktaya varmış olabilirsiniz. Belki de bir rekabete yenik düştünüz ve elemeniz gereken rakipleri elemek yerine ödülü onlara kaptırdınız. Bu durum size tanıdık geliyor mu? Ters kılıç beşlisi eğer bunlardan birini yaşıyorsanız geri dönüp yeniden başlamanız gerektiğini önerir.

Ters kılıç beşlisi kaldıramayacağınız kadar ağır işleri almama ve yenemeyeceğiniz düşmanlarla savaşmama tavsiyesinde bulunur. Bir engel kapasitenizi aşıyor mu? Ya da karşınıza çıkan rakipler sizden kat kat yetenekli ya da daha iyi eğitim almışlar mı? Belki de ödülü şimdilik başkalarına bırakmak gerekir. Peki bu kariyer yolculuğunuzda bir yenilgi ya da vazgeçme midir? Elbette hayır. Güç ve donanım kazanarak ayı yolculuğa tekrar başlamayı daha sonra deneyebilirsiniz. Asla unutmamalısınız, iyi bir savaşçı olmak donanımlı olmayı gerektirir.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page