top of page
tarotti.png

Kılıç dörtlüsü (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Kılıç dörtlüsü kariyerde yeni bir mücadeleye giriş öncesi bir dinlenme sürecinin gerekli olduğunu vurgular. Önemli bir dönüm noktasına yaklaşıyorsunuz bu yüzden enerji toplamalı ve hazırlıklarınızı yapmalısınız. Çünkü bu karttan hemen sonrası büyük bir mücadele ve çatışma kartı olan kılıç beşlisidir. Orada karşınıza zorlu rakipler ve engebeli yollar çıkacak. Ya yenecek ya da yenileceksiniz. Bu yüzden kılıç dörtlüsündeki süreci iyi değerlendirmeniz gerekiyor.

Kılıç dörtlüsü inzivaya ihtiyaç duyulduğunu gösteriyor. Düşüncelerinizi ve hislerinizi toplamak için durumunuzu ve zamanınızı diğerlerinden ayrı olarak müzakere etmek için yalnızlığa ihtiyacınız var. Bu kartın geçmişi olan kılıç üçlüsünde bir kayıp ve acı yaşanmıştı. Şimdi bu kaybı kabullenme ve yaraları iyileştirme zamanı. Acı, çatışma ve dikkat dağıtıcı şeylerden kurtulun ve kendinizi stres ve endişeden kurtarın. Yakın gelecekte enerjiye ihtiyacınız olacak.

Kılıç dörtlüsü bazen kariyerde nerede durduğunuza ve nereye gittiğinize bir bakış atmak için bir dinlenme dönemine girişi önerir. Burası aslında kariyer yolculuğunda bir durak ve ilerlemenizi gözden geçirmek için bir fırsattır. Kariyerdeki önceliklerini yeniden değerlendirmek için mükemmel bir zaman. Neredeyse önemli bir dönüm noktasını veya önemli bir mücadeleyi takiben kendi kendinizi ve yeteneklerinizi incelemek gibi bir şey. Neyin iyi çalıştığını, neyin çalışmadığını ve neleri değiştirmeniz gerektiğini değerlendirmek için mükemmel bir zaman dilimi. Belki de kariyerdeki durumunuzu ve nerele sahip olup olamayacağınızı inceleme fırsatı.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page