Kılıç dörtlüsü (düz):

TAROT KARİYER FALI

Kılıç dörtlüsü kariyerde yeni bir mücadeleye giriş öncesi bir dinlenme sürecinin gerekli olduğunu vurgular. Önemli bir dönüm noktasına yaklaşıyorsunuz bu yüzden enerji toplamalı ve hazırlıklarınızı yapmalısınız. Çünkü bu karttan hemen sonrası büyük bir mücadele ve çatışma kartı olan kılıç beşlisidir. Orada karşınıza zorlu rakipler ve engebeli yollar çıkacak. Ya yenecek ya da yenileceksiniz. Bu yüzden kılıç dörtlüsündeki süreci iyi değerlendirmeniz gerekiyor.

Kılıç dörtlüsü inzivaya ihtiyaç duyulduğunu gösteriyor. Düşüncelerinizi ve hislerinizi toplamak için durumunuzu ve zamanınızı diğerlerinden ayrı olarak müzakere etmek için yalnızlığa ihtiyacınız var. Bu kartın geçmişi olan kılıç üçlüsünde bir kayıp ve acı yaşanmıştı. Şimdi bu kaybı kabullenme ve yaraları iyileştirme zamanı. Acı, çatışma ve dikkat dağıtıcı şeylerden kurtulun ve kendinizi stres ve endişeden kurtarın. Yakın gelecekte enerjiye ihtiyacınız olacak.

Kılıç dörtlüsü bazen kariyerde nerede durduğunuza ve nereye gittiğinize bir bakış atmak için bir dinlenme dönemine girişi önerir. Burası aslında kariyer yolculuğunda bir durak ve ilerlemenizi gözden geçirmek için bir fırsattır. Kariyerdeki önceliklerini yeniden değerlendirmek için mükemmel bir zaman. Neredeyse önemli bir dönüm noktasını veya önemli bir mücadeleyi takiben kendi kendinizi ve yeteneklerinizi incelemek gibi bir şey. Neyin iyi çalıştığını, neyin çalışmadığını ve neleri değiştirmeniz gerektiğini değerlendirmek için mükemmel bir zaman dilimi. Belki de kariyerdeki durumunuzu ve nerele sahip olup olamayacağınızı inceleme fırsatı.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.