Kılıç dörtlüsü (ters):

TAROT KARİYER FALI

Kılıç dörtlüsü çok donanımlı olmanıza rağmen kariyerde eylem eksikliğine değiniyor olabilir. İhtiyacınız olan her şeye hatta tüm yetenek ve araç gereçlere sahip olabilirsiniz. Fakat yine de amacınıza doğru hiçbir hamle yapmamayı tercih ediyorsunuz. Bunun mutlaka bir sebebi olmalı. Şu anda kariyerdeki ilerleyişiniz durmuş ya da askıya alınmış gibi. Kendinizi içine düştüğünüz bu zihinsel durumdan çıkarın.

Kılıç dörtlüsü ters belirdiğinde aynı zamanda fiziksel-zihinsel uyumsuzluk işareti olabilir. Zihniniz size hareket etmeyi söylerken vücudunuz bunu onaylamıyor olabilir. Belki de tek ihtiyacınız olan biraz dinlenmek ya da kariyerde nerede durduğunuza ne vereye gittiğinize dair bir analiz yapmak. Sizi ilerlemekten alıkoyan sebebi ortadan kaldırmanız gerekiyor.

Bu kartı ters gördüğünüzde kendinize sormalısınız: kariyer yolculuğunda dinlenme zamanı mı? Belki evet belki hayır. Eğer kartı düz görseydiniz belki dinlenme zamanı denilebilirdi. Fakat ters gören için dışarıda çok fazla aktivite varken bu bir kaçış kartı da olabilir. Belki de bu bir kaçış değil yalnızca bir hapsolma. Kariyerde bir sebepten dolayı hapis kalmış ve ilerleyemiyor olabilirsiniz. Sizi ilerlemekten alıkoyan her ne ise onu ortadan kaldırın.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.