top of page
tarotti.png

Kılıç dörtlüsü (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Kılıç dörtlüsü çok donanımlı olmanıza rağmen kariyerde eylem eksikliğine değiniyor olabilir. İhtiyacınız olan her şeye hatta tüm yetenek ve araç gereçlere sahip olabilirsiniz. Fakat yine de amacınıza doğru hiçbir hamle yapmamayı tercih ediyorsunuz. Bunun mutlaka bir sebebi olmalı. Şu anda kariyerdeki ilerleyişiniz durmuş ya da askıya alınmış gibi. Kendinizi içine düştüğünüz bu zihinsel durumdan çıkarın.

Kılıç dörtlüsü ters belirdiğinde aynı zamanda fiziksel-zihinsel uyumsuzluk işareti olabilir. Zihniniz size hareket etmeyi söylerken vücudunuz bunu onaylamıyor olabilir. Belki de tek ihtiyacınız olan biraz dinlenmek ya da kariyerde nerede durduğunuza ne vereye gittiğinize dair bir analiz yapmak. Sizi ilerlemekten alıkoyan sebebi ortadan kaldırmanız gerekiyor.

Bu kartı ters gördüğünüzde kendinize sormalısınız: kariyer yolculuğunda dinlenme zamanı mı? Belki evet belki hayır. Eğer kartı düz görseydiniz belki dinlenme zamanı denilebilirdi. Fakat ters gören için dışarıda çok fazla aktivite varken bu bir kaçış kartı da olabilir. Belki de bu bir kaçış değil yalnızca bir hapsolma. Kariyerde bir sebepten dolayı hapis kalmış ve ilerleyemiyor olabilirsiniz. Sizi ilerlemekten alıkoyan her ne ise onu ortadan kaldırın.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page