top of page
tarotti.png

Kılıç ikilisi (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Kariyer yolculuğunuzda önünüzde yalnızca iki seçenek duruyor. İkisinden birini seçecek ve yolculuğa devam edeceksiniz. Bu seçenekler evet-hayır seçenekleri olabileceği tamam ya da devam da olabilir. Hatta iki kariyerden birini seçmek zorunda da kalabilirsiniz. Bu seçimi yaparken enine boyuna düşünün, asla acele etmeyin. Çünkü şu anda bulunduğunuz nokta kariyerinizi şekillendirecek noktadır.

Bir çok tarotçu bu kartla ilgili çok önemli bir ayrıntı olan “çapraz” işaretini es geçerek yorumlamaktadır. Oysaki kariyerde karşınıza çıkan bu çapraz işaret adeta bir “dur” levhasına rastlamak gibidir. Şu anda kariyerdeki ilerleyişiniz bir çıkmaza takılmış. Aslında kartın çıkmaz olarak adlandırdığı yalnızca bir karar verme zorunluluğu. Bu kararı vermeden ilerleyemeyeceksiniz. Karta dikkatle baktığınızda o kadar kusursuz bir çapraz görürsünüz ki. Kılıçlardan biri kuzey doğu diğeri kuzey batıyı yani kariyerde sizin için farklı 2 yönü işaret eder. Bu seçimden sonra bu iki yönden yalnızca birine gideceksiniz.

Her ne kadar çapraz bir çıkmaza işaret etse de rüyalar ve semboller dilinde iptal anlamına da gelebilir. Tıpkı iptal ettiğimiz şeylerin üzerine kağıtta çapraz atmak gibi. Belki de sizin için kariyerde “yolculuk buraya kadarmış” diyebileceğiniz bir deneyim yaşıyorsunuz ve son durağa varmış da olabilirsiniz. Kılıçların çarpı işareti ile gösterdiği bu sonu belki de bilinçsiz olarak kendiniz getirdiniz. Belki de kartınız size gizlice “bu iş olmaz” mesajı veriyor. Bunun ne olduğunu yalnızca siz bilebilirsiniz.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page