Kılıç ikilisi (ters):

TAROT KARİYER FALI

Ters kılıç ikilisi sizi zihninizin bloke ettikleri konusunda uyarır. Birçok tarotçu bu kartın yorumunda çapraz işaretini es geçmektedir. Kılıçlar tarafından oluşturulan çapraz işareti çıkmaz sokakların ve tıkanmış süreçlerin işaretidir. Fakat kılıç serisi zihinsel enerjinin yönetimiz altında olan seridir. Dolayısıyla bu çıkmaz aslında zihniniz tarafından oluşturulmuş olabilir.

Ters kılıç ikilisi aynı zamanda kariyerde bir yol ayrımına vardığınıza ve hangi yönde ilerleyeceğinizden emin olmadığınıza işaret eder. Tıpkı iki farklı yöne tutulmuş kılıçlar gibi siz de iki yöne bakıyorsunuz. Fakat bu yönlerden yalnızca birine gideceksiniz. Kılıçların oluşturduğu çapraz aslında bu kararsızlık çıkmazından dolayı tıkanmış olan süreci temsil eder. Karar verdikten sonra yolunuza devam edeceksiniz.

Eğer kariyer falınızda kılıç ikilisini gördüyseniz doğru kararı vermek için yeterli bilgiye sahip olmayabilirsiniz. Tıpkı karttaki kadının gözlerinin bağlı olması ve çevresini görememesi gibi. Karttaki kadının dış dünyaya kapalı olması gibi, ikileminizi çözebilecek ek bilgilere ya da alternatif çözümlere de kapalı olabilirsiniz. Veya, başkalarının bakış açıları ve bilgi birikintileri karşısında boğulmuş aşırı bilgi yüklemesiyle karşılaşıyor olabilirsiniz. Sadece en uygun ve yardımcı olanı seçmek için mevcut tavsiyeleri gözden geçirin.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.