top of page
tarotti.png

Kılıç ikilisi (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Ters kılıç ikilisi sizi zihninizin bloke ettikleri konusunda uyarır. Birçok tarotçu bu kartın yorumunda çapraz işaretini es geçmektedir. Kılıçlar tarafından oluşturulan çapraz işareti çıkmaz sokakların ve tıkanmış süreçlerin işaretidir. Fakat kılıç serisi zihinsel enerjinin yönetimiz altında olan seridir. Dolayısıyla bu çıkmaz aslında zihniniz tarafından oluşturulmuş olabilir.

Ters kılıç ikilisi aynı zamanda kariyerde bir yol ayrımına vardığınıza ve hangi yönde ilerleyeceğinizden emin olmadığınıza işaret eder. Tıpkı iki farklı yöne tutulmuş kılıçlar gibi siz de iki yöne bakıyorsunuz. Fakat bu yönlerden yalnızca birine gideceksiniz. Kılıçların oluşturduğu çapraz aslında bu kararsızlık çıkmazından dolayı tıkanmış olan süreci temsil eder. Karar verdikten sonra yolunuza devam edeceksiniz.

Eğer kariyer falınızda kılıç ikilisini gördüyseniz doğru kararı vermek için yeterli bilgiye sahip olmayabilirsiniz. Tıpkı karttaki kadının gözlerinin bağlı olması ve çevresini görememesi gibi. Karttaki kadının dış dünyaya kapalı olması gibi, ikileminizi çözebilecek ek bilgilere ya da alternatif çözümlere de kapalı olabilirsiniz. Veya, başkalarının bakış açıları ve bilgi birikintileri karşısında boğulmuş aşırı bilgi yüklemesiyle karşılaşıyor olabilirsiniz. Sadece en uygun ve yardımcı olanı seçmek için mevcut tavsiyeleri gözden geçirin.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page