Kılıç üçlüsü (düz):

TAROT KARİYER FALI

Kariyer falınızda kılıç üçlüsü genel anlamda mutsuzluğu, acıyı ve üzüntüyü temsil eder. Kılıç üçlüsüne dikkatle bakarsanız arka planda yalnızca kara bulutlar görürsünüz. Bu kart en genel anlamı itibariyle kayıp ve depresyon kartıdır. Kariyer falında karşınıza çıkarsa iş yaşamında hayal kırıkları ve kayıpların işareti olabilir. İş yaşamındaki oyalama, çatışma, hayal kırıklığı ve ciddi yanlış anlaşılmaların hepsi bu kartla temsil edilir, bu yüzden ne anlama geliyorsa karışıklık, üzüntü ve kargaşa getirecektir.

Kariyer falında karşınıza çıkan kılıç üçlüsü size der ki: iş ve kariyerle ilgili bazı meselelerde önce acıyı yaşayacak sonra iyileşeceksiniz. Sizin için toparlanmış olan o kara bulutların her biri dağılacak. Bu kartın geleceği kılıç dörtlüsü bu iyileşme sürecini desteklerken onun da geleceği olan kılıç beşlisi bir rekabet ve çatışma önerir. 2 vakit sonra size bu acıyı yaşatanlardan ya intikam alacaksınız ya da onları yenerek etkisiz hale getirecek ve bir daha önünüze çıkmalarına izin vermeyeceksiniz.

Her ne kadar kılıç üçlüsü karşımıza düz çıksa da bu kartın temasında hüzün ve acı yatar. İyi haber şu ki bu acı sezonun geçeceği. Bu acıdan sonra tekrar bir sıçrayış yapacaksınız fakat bu sıçrayışı yalnızca iyileşme sürecini atlatırsanız yaparsınız. Bu karttan bir sonraki kart olan kılıç dörtlüsü size bu dinlenme ve iyileşme sürecinin yakın gelecekte belireceğini söyler.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.