top of page
tarotti.png

Kılıç üçlüsü (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Kariyer falınızda kılıç üçlüsü genel anlamda mutsuzluğu, acıyı ve üzüntüyü temsil eder. Kılıç üçlüsüne dikkatle bakarsanız arka planda yalnızca kara bulutlar görürsünüz. Bu kart en genel anlamı itibariyle kayıp ve depresyon kartıdır. Kariyer falında karşınıza çıkarsa iş yaşamında hayal kırıkları ve kayıpların işareti olabilir. İş yaşamındaki oyalama, çatışma, hayal kırıklığı ve ciddi yanlış anlaşılmaların hepsi bu kartla temsil edilir, bu yüzden ne anlama geliyorsa karışıklık, üzüntü ve kargaşa getirecektir.

Kariyer falında karşınıza çıkan kılıç üçlüsü size der ki: iş ve kariyerle ilgili bazı meselelerde önce acıyı yaşayacak sonra iyileşeceksiniz. Sizin için toparlanmış olan o kara bulutların her biri dağılacak. Bu kartın geleceği kılıç dörtlüsü bu iyileşme sürecini desteklerken onun da geleceği olan kılıç beşlisi bir rekabet ve çatışma önerir. 2 vakit sonra size bu acıyı yaşatanlardan ya intikam alacaksınız ya da onları yenerek etkisiz hale getirecek ve bir daha önünüze çıkmalarına izin vermeyeceksiniz.

Her ne kadar kılıç üçlüsü karşımıza düz çıksa da bu kartın temasında hüzün ve acı yatar. İyi haber şu ki bu acı sezonun geçeceği. Bu acıdan sonra tekrar bir sıçrayış yapacaksınız fakat bu sıçrayışı yalnızca iyileşme sürecini atlatırsanız yaparsınız. Bu karttan bir sonraki kart olan kılıç dörtlüsü size bu dinlenme ve iyileşme sürecinin yakın gelecekte belireceğini söyler.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page