Kılıç yedilisi (düz):

TAROT KARİYER FALI

Kariyer falında kılıç yedilisi işle ilgili bazı konularla başa çıkmaktansa artık size hizmet etmeyen bir durumdan kaçmaya çalıştığınız anlamına da gelebilir. Kaçarken de büyük ihtimalle yanınızda bir şeyler götürmek istiyorsunuz. Taahhüt, sorumluluk ya da sıkı çalışmadan kaçmaya çalışabilirsiniz. Bunun yerine daha kolay başarılar hedefliyor olabilirsiniz. Sorunları salıvermek ya da ertelemek de isteyebilirsiniz. Çünkü onlarla ilgilenmek işin zor kısmı. Bazen iş yaşamında yüzleşilmesi gerekenlerle yüzleşmelisiniz.

Kılıç yedilisi aynı zamanda mükemmel bir taktikçidir. Arka planda askerler çatışırken o savaşmak yerine tek bir hamleyle onları alt edecek bir şey yapmakta ve onların silahlarını çalmaktadır. Her ne kadar bir çok tarotçu tarafından bu kart haksızlık ya da hırsızlık olarak yorumlansa da bazı yorumculara göre kılıç yedilisi düşmanı zayıflatacak kurnaz bir hamle olarak da görülür. Karttaki adam ne kavgayı, ne yenmeyi ne de yenilmeyi seçmiştir. O zihnini daha mükemmel bir çözüme odaklamış ve iyi bir sonuç arayışına girmiştir.

Kılıç yedilisine göre hayattaki her zorluğun “kavga” ya da rekabet olarak ele alınması gerekmez. Bazen daha stratejik bir çözüm kavga etmeden zihni kullanarak da elde edilebilir. Genellikle iş yaşamında bir engelin etrafında, daha az vurdu kırdılı ya da daha az çatışmalı bir yol da bulabilirsiniz. Umutsuz görünenlere farklı bir bakış açısı uygulayın. Uzmanlardan tavsiye isteyin. Daha fazla bilgi edinin. Savaştığınız bir durum hakkında daha fazla bilgi edinin. Bir durumu bütünüyle anlamak size bu konuda güç verecektir. İnterneti kullanın! Belki de bilmeniz gereken her şey parmaklarınızın ucunda.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.