Kılıç yedilisi (ters):

TAROT KARİYER FALI

Ters kılıç yedilisini kariyer falınızda gördüyseniz kendinizi iş ve kariyer konularında bu sıralar şanssız hissediyor olabilirsiniz. Tıpkı küçük bir kara yağmur bulutunun sizi takip ettiğini hissetmek gibi. Karttaki düzenbaz çevrenizde dolanan uğursuzluğun ve işle ilgili sizden bir şeyi alıp götürmeye çalışan enerjinin simgesidir. Ufak bir kayıp verirseniz bu kayba fazla takılıp kalmayın.

Ters kılıç yedilisi aynı zamanda hemen hemen tüm tarotçular tarafından hırsızlıkla ilişkilendirilmiştir. Kariyer falında bu kart karşınıza çıktığında çok harika bir teklif eğer şu sıralarda size sunuluyorsa araştırmadan atlamayın. Özellikle de sizden para ya da banka hesap numarası isteyenlere bugün güvenmek için iyi bir gün değil. Tabi bu kart sizden bir şey alıp götürmek isteyenlerin iş ortamından olabilecekleri anlamına da gelebilir. Belki de iş ortamınızda bir haksızlık var. Sizin hakkınız olan bir şey başkasına uçup gitmiş.

Kılıç yedilisindeki düzenbaz tüm bunların yanı sıra sizden kurnazca tek hamlede bir şeyi almak isteyen düşman ya da rakiplere işaret de edebilir. İş birliği vaadiyle yanınıza yaklaşanlara bile bu günlerde dikkat etmelisiniz. Sizinle iş yapacak gibi görünüp sizden menfaat elde etmek isteyenler olabilir. Belki de siz kariyer yolculuğunda başarılı olmak için daima çatışmanın gerekli olduğunu düşünüp bu çatışmalara çok dalmışken arka planda biri bir işi daha basit yoldan çözmenin yolunu bulmuştur!

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.