top of page
tarotti.png

Mahkeme (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Mahkeme kartını gördüyseniz iş yaşamındaki radikal değişimlere hazır olmalısınız. Bu kart iş hayatınızı tamamen değiştirebilecek bir haber ya da duyumu almadan hemen önce karşınıza çıkabilir. Karttaki Cebrail’in üflediği sur düdüğü sizin için bir sayfayı kapatıp başka bir sayfayı açabilecek kadar büyük bir sesin iş yaşamınızda her şeyi değiştirecek kadar etkili olacağını haber verir. Bazen duyulan bu ses yalnızca içsel bir ilham ya da birinden gelecek tavsiyedir. Bu sesin duyulmasından sonra sizin için her şey değişir.

Mahkeme kartı aynı zamanda iş yaşamında sizi sınırlandıran ve hareket alanınızı daraltan her şeyden kurtulmayı müjdeler. Kendinizi hiç olmadığınız kadar özgür hissedeceksiniz. Bazen bu özgürlük ya da kurtuluş yalnızca bir şeyin iç yüzünü anlamaktan ve durumun göründüğü gibi olmadığının farkına varmaktan kaynaklıdır. İş hayatınızda öyle bir şey yaşayacaksınız ki resmen bir hayattan başka bir hayata uyanmış gibi hissedeceksiniz. Mahkeme kartı aynı zamanda iş yaşamında bizim için milat sayılabilecek kadar önemli bir olayın olacağını söyler.

Mahkeme kartındaki ölülerin uyanışı aslında kartı gören için bir ruhsal uyanış ve kozmik yükselme sembolüdür. Bazen iş yaşamındaki yolculuğunuzdaki hiyerarşide bir üst seviyeye yükselmenin başlangıç noktasıdır. Ya da bir şeyin farkına varmak ya da bir şeyi öğrenmek sizi adeta bir frekanstan başka bir frekansa taşıyacak. Eski benliğinizi ya da eski sizi şu noktada bırakıp yepyeni bir siz olmaya doğru ilerleyebilirsiniz. Bir kavşağa varmışsınız. Yaşamınızda çok büyük değişimler olacak.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page