top of page
tarotti.png

Mahkeme (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Ters belirdiğinde Mahkeme kartı iş hayatınızda olması gereken değişimin bir türlü cereyan etmemesine delalet edebilir. Üstü örtülü ya da gizli kalan şeyler bu kart ters belirmişse gizli kalmaya devam edeceklerdir. Değişimin cereyan etmesi ancak bir olayın  oluşuna bağlıdır. Bu kart ters belirdiğinde değişime olan ihtiyacınızı vurgular fakat değişim yine de bir türlü cereyan etmemektedir. Ters Mahkeme aynı zamanda iş hayatında bir sayfayı kapatıp artık yeni bir sayfa açmanın gerekli olduğuna dair bizi uyaran bir karttır.

Düz belirdiğinde iş yaşamında değişimi müjdeleyen mahkeme kartı ters belirdiğinde bu değişimi yapmakta zorlandığınızı gösterir. Belki de tek ihtiyacınız olan düşünce tarzınızı değiştirmek ve içinde bulunduğunuz algı yanılmasından çıkmaktır. Bunu yapmayı başardığınızda iş hayatında sizin için her şeyin değişmeye başladığını ve bütün taşların teker teker yerine oturacağını izleyeceksiniz. Bir şeye son vermeniz gerekiyorsa onu hayatınızda gereksiz yere tutmayın.

Ters Mahkeme aynı zamanda tıpkı Şeytan kartı gibi bir gönüllü esaret kartıdır. Belki de iş yaşamınızı negatif etkileyecek bir inancın ya da sistemin esiri olmuşçasına engellerle ve zorluklarla dolu bir hayat yaşamaktasınız ve değişim mümkün değil gibi algılansa da ters Mahkeme belirdiğinde sizin tarafınızdan yapılacak büyük bir hamle ya da verilecek radikal kararlarla mümkündür. Bu kartı ters gören kendisini içinde bulunduğu bu hayattan sıyırıp alabilecek güce sahiptir.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page