Savaş Arabası (düz):

TAROT KARİYER FALI

Savaş arabası güç, irade ve kararlılık kartıdır. Bir önceki kart olan aşıklar kartı iş yaşamında kendi değerlerimizi ve iç uyumumuzu keşfettiğimiz yeri temsil ederken savaş arabası artık amaca doğru bir hamle yapmaya hazırlandığımız noktayı temsil eder. Ne istediğinizi ve neyi nasıl elde edeceğinizi idrak ettiğiniz bir noktada duruyorsunuz. Tek ihtiyacınız olan dizginleri sıkı tutmak! Her şey kontrolünüz altında.


Eğer kariyer falınızda savaş arabasını çektiyseniz artık hedeflerinizi belirlemişsiniz demektir. Harekete geçmek için en uygun zamanı bekliyorsunuz. Bu kartı bir cesaret işareti olarak kabul edebilirsiniz. İçsel gücünüzü kariyerdeki amaçlarınızı elde etmek için kanalize ediyorsunuz. Şimdi tüm enerjinizi kariyerde arzu ettiğiniz noktaya varmaya odaklayın. Vakit pasif olma vakti değil hamle yapma vaktidir.

Savaş arabasının birbirine iki zıt renk olan siyah beyaz renkli sfenksleri bu kariyer yolculuğunda iki farklı yöne çekilebileceğiniz konusunda sizi uyarır. Bu yolculukta bazen ya “evet” ya da “hayır” demek zorunda kalacaksınız. Belki de tamam-devam seçenekleri arasında bocalayacaksınız. Fakat yine de en doğru seçimi yapıp yolunuza tam gaz devam edeceksiniz.


Savaş arabası kariyerdeki amaçlarınıza ulaşmak ve önemli bir projeyi tamamlamak için sizi kararlı olmaya davet eder. Elinizdeki göreve konsantre olmak için irade ve öz disiplininizi kullanmanız gerekir. 2 farklı seçenek arasında bocalayacağınız zamanlar geldiğinde bu kararsızlık çıkmazında çok uzun süre kalmayın. Eğer bu çıkmazda çok vakit kaybederseniz kariyer yolculuğunuza olan konsantrasyonunuzu da kaybedeceksiniz.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.