top of page
tarotti.png

Savaş Arabası (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Savaş arabası güç, irade ve kararlılık kartıdır. Bir önceki kart olan aşıklar kartı iş yaşamında kendi değerlerimizi ve iç uyumumuzu keşfettiğimiz yeri temsil ederken savaş arabası artık amaca doğru bir hamle yapmaya hazırlandığımız noktayı temsil eder. Ne istediğinizi ve neyi nasıl elde edeceğinizi idrak ettiğiniz bir noktada duruyorsunuz. Tek ihtiyacınız olan dizginleri sıkı tutmak! Her şey kontrolünüz altında.


Eğer kariyer falınızda savaş arabasını çektiyseniz artık hedeflerinizi belirlemişsiniz demektir. Harekete geçmek için en uygun zamanı bekliyorsunuz. Bu kartı bir cesaret işareti olarak kabul edebilirsiniz. İçsel gücünüzü kariyerdeki amaçlarınızı elde etmek için kanalize ediyorsunuz. Şimdi tüm enerjinizi kariyerde arzu ettiğiniz noktaya varmaya odaklayın. Vakit pasif olma vakti değil hamle yapma vaktidir.

Savaş arabasının birbirine iki zıt renk olan siyah beyaz renkli sfenksleri bu kariyer yolculuğunda iki farklı yöne çekilebileceğiniz konusunda sizi uyarır. Bu yolculukta bazen ya “evet” ya da “hayır” demek zorunda kalacaksınız. Belki de tamam-devam seçenekleri arasında bocalayacaksınız. Fakat yine de en doğru seçimi yapıp yolunuza tam gaz devam edeceksiniz.


Savaş arabası kariyerdeki amaçlarınıza ulaşmak ve önemli bir projeyi tamamlamak için sizi kararlı olmaya davet eder. Elinizdeki göreve konsantre olmak için irade ve öz disiplininizi kullanmanız gerekir. 2 farklı seçenek arasında bocalayacağınız zamanlar geldiğinde bu kararsızlık çıkmazında çok uzun süre kalmayın. Eğer bu çıkmazda çok vakit kaybederseniz kariyer yolculuğunuza olan konsantrasyonunuzu da kaybedeceksiniz.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page