top of page
tarotti.png

Savaş Arabası (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Kariyer falında karşınıza çıkan ters savaş arabası kartı kariyerde iki farklı yöne çekildiğinize işaret eder. Henüz dizginleri elinize almamışsınız ya da tam olarak nerede durduğunuz ve nereye gittiğiniz konusunda anlayış sahibi değilsiniz. Bir ikilemde ya da kararlık çıkmazında bocalıyor da olabilirsiniz. Belki de içinizden bir ses bir projeye “evet” derken bir başka ses “hayır” demekte. Öncelikle bu çıkmaz sokaktan kendinizi çıkarmalı daha sonra kariyer yolculuğunuza devam etmelisiniz.


Savaş arabasında karşımıza çıkan bu araba aslında bizi amaçlarımıza götüren motivasyon ve içsel güçlerimizi temsil eder. Kart ters döndüğünde bu motivasyonla ilgili bir sorun vardır ya da bir şey sizi ilerlemekten alıkoyar. Ya amacınıza yeterince odaklanmıyorsunuz ya da bu amaca doğru ilerlemeyi çok istemiyorsunuz. Tıpkı benzini bitmiş bir arabada gibisiniz. Öncelikle sizi amaca yönlendiren içsel güce sahip olmanız gerekiyor.

İş yaşamında harekete geçmeden önce ters savaş arabası kartını çektiyseniz belki de yüksek benliğiniz ve enerjiniz hedeflerinize uymuyor ve sizi ilerlemekten alıkoyuyor olabilir. Kariyerde bir noktadan başka bir noktaya gidiş için öncelikle kendinize komuta vermelisiniz. Bunu yapabilmek için ise öncelikle kontrolden çıkmış her şeyi kontrol altına almalı ve dizginleri tutmalısınız.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page