Savaş Arabası (ters):

TAROT KARİYER FALI

Kariyer falında karşınıza çıkan ters savaş arabası kartı kariyerde iki farklı yöne çekildiğinize işaret eder. Henüz dizginleri elinize almamışsınız ya da tam olarak nerede durduğunuz ve nereye gittiğiniz konusunda anlayış sahibi değilsiniz. Bir ikilemde ya da kararlık çıkmazında bocalıyor da olabilirsiniz. Belki de içinizden bir ses bir projeye “evet” derken bir başka ses “hayır” demekte. Öncelikle bu çıkmaz sokaktan kendinizi çıkarmalı daha sonra kariyer yolculuğunuza devam etmelisiniz.


Savaş arabasında karşımıza çıkan bu araba aslında bizi amaçlarımıza götüren motivasyon ve içsel güçlerimizi temsil eder. Kart ters döndüğünde bu motivasyonla ilgili bir sorun vardır ya da bir şey sizi ilerlemekten alıkoyar. Ya amacınıza yeterince odaklanmıyorsunuz ya da bu amaca doğru ilerlemeyi çok istemiyorsunuz. Tıpkı benzini bitmiş bir arabada gibisiniz. Öncelikle sizi amaca yönlendiren içsel güce sahip olmanız gerekiyor.

İş yaşamında harekete geçmeden önce ters savaş arabası kartını çektiyseniz belki de yüksek benliğiniz ve enerjiniz hedeflerinize uymuyor ve sizi ilerlemekten alıkoyuyor olabilir. Kariyerde bir noktadan başka bir noktaya gidiş için öncelikle kendinize komuta vermelisiniz. Bunu yapabilmek için ise öncelikle kontrolden çıkmış her şeyi kontrol altına almalı ve dizginleri tutmalısınız.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.