top of page
tarotti.png

Şeytan (düz)

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Kariyer falınızda karşınıza çıkan şeytan kartı negatif yönlerinizi (gölgenizi) veya sizi sınırlandıran, kısıtlayan karanlık tarafınızı temsil eder. Bu kartın içinde hapsedilmiş aşıklar aslında size zevk veren fakat faydası olmayan ve kariyerinizi olumsuz etkileyen her şeyin göstergesi olabilir. Boş vakitlerinizi sizden alan gereksiz işler ve alışkanlıklar, bağımlılıklarınız hatta egonuz ya da iş yaşamındaki sinirli tavırlarınız, bunların hepsi bir gölge gibi kariyerde ilerlemenizi engelliyor olabilir.


Şeytan kartı aynı zamanda size zevk veren fakat kariyerde ilerleme adına hiçbir fayda sağlamayan bir yaşam tarzı içerisinde sıkışıp kalmış olmanın işaretidir. Şeytanı gören kişi tatmin ve iyilik duyguları arasında kaldığında kendisini tatmin edecek şeylere daha fazla meyilli olur. Bugünkü yaşam tarzınız belki size geçici bir tatmin sunmakta, fakat bu gidişat kişisel gelişiminize ya da kariyerinize hangi faydaları sunuyor?

Şeytanla uzun vadeli anlaşmalar yapılmaz. Şeytanın size sunduğu bu karanlık geçici olduğu sürece bunu yalnızca yapmış olduğunuz bir hata olarak kabul edin ve karanlıktan bir an önce çıkın. Fakat bu karanlığı bir yaşam tarzı olarak benimser ve şeytanın karanlığında hapsolmaya devam ederseniz tıpkı karttaki aşıklar gibi boynunuzdaki zincirlerden dolayı yaşamda ilerleyemezsiniz. Eğer bu kartı çektiyseniz büyük bir ihtimalle nerede hata yaptığınızı biliyorsunuz. Şimdi yapmanız gereken önünüzdeki ilk U dönüşü noktasından geri dönmek.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page