Şeytan (düz)

TAROT KARİYER FALI

Kariyer falınızda karşınıza çıkan şeytan kartı negatif yönlerinizi (gölgenizi) veya sizi sınırlandıran, kısıtlayan karanlık tarafınızı temsil eder. Bu kartın içinde hapsedilmiş aşıklar aslında size zevk veren fakat faydası olmayan ve kariyerinizi olumsuz etkileyen her şeyin göstergesi olabilir. Boş vakitlerinizi sizden alan gereksiz işler ve alışkanlıklar, bağımlılıklarınız hatta egonuz ya da iş yaşamındaki sinirli tavırlarınız, bunların hepsi bir gölge gibi kariyerde ilerlemenizi engelliyor olabilir.


Şeytan kartı aynı zamanda size zevk veren fakat kariyerde ilerleme adına hiçbir fayda sağlamayan bir yaşam tarzı içerisinde sıkışıp kalmış olmanın işaretidir. Şeytanı gören kişi tatmin ve iyilik duyguları arasında kaldığında kendisini tatmin edecek şeylere daha fazla meyilli olur. Bugünkü yaşam tarzınız belki size geçici bir tatmin sunmakta, fakat bu gidişat kişisel gelişiminize ya da kariyerinize hangi faydaları sunuyor?

Şeytanla uzun vadeli anlaşmalar yapılmaz. Şeytanın size sunduğu bu karanlık geçici olduğu sürece bunu yalnızca yapmış olduğunuz bir hata olarak kabul edin ve karanlıktan bir an önce çıkın. Fakat bu karanlığı bir yaşam tarzı olarak benimser ve şeytanın karanlığında hapsolmaya devam ederseniz tıpkı karttaki aşıklar gibi boynunuzdaki zincirlerden dolayı yaşamda ilerleyemezsiniz. Eğer bu kartı çektiyseniz büyük bir ihtimalle nerede hata yaptığınızı biliyorsunuz. Şimdi yapmanız gereken önünüzdeki ilk U dönüşü noktasından geri dönmek.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.