Şeytan (ters):

TAROT KARİYER FALI

Yarı insan yarı keçi figürü olarak karşımıza çıkan şeytanı kariyer falında ters görmek düz görmekten biraz daha iyidir. Bu kartı düz görüyorsanız bazı negatif içsel güçlerin sizi kontrol aldığını bilmelisiniz. Bir başka deyişle, güçsüz ve karanlık versiyonunuz aydınlık yanınızı yenmiş de diyebiliriz. Fakat şeytanı ters gören en azından bu karanlığın farkına varmıştır. İyileşmenin ilk adımı hastalığa teşhis koymaktır. Sizin için de içinde bulunduğunuz bu karanlık manevi bir hastalık ve siz artık hastalığın teşhisini koymuşsunuz. En azından oradan çıkmanız gerektiğini biliyorsunuz.


Siyah renkli kartlardan olması sebebiyle şeytan kartı da negatif enerji yüklü kartlardandır. Fakat ters belirdiğinde bu negatif enerjiyi bloke eder ya da azaltır. Dolayısıyla ters beliren şeytan kartı durum kötü olsa bile en azından kötü olan durumun teşhis edildiğini ve en azından iyileşme sürecine girileceğini müjdeler. Şeytan kartı düz belirdiğinde içinde bulunduğunuz karanlıktan çıkmaya gücünüz yetmez fakat ters belirdiğinde artık bu esaretten kurtulmaya karar verirsiniz. Şu anda aklınızdan her ne geçiyorsa kötü bir durumdan daha iyi bir duruma geçmek istediğiniz kesin. Aklınızdaki planı hemen uygulayın, ertelemeyin.

Kariyerde şeytanın size tek teklifi içine hapsettiği karanlığı ve geleceğinizi kötürüm bırakacak bir yaşam tarzıdır. Belki de yasadığı ya da etik olmayan bir kariyere çekildiniz. Ya da hiç yeteneğiniz olmayan bir kariyerde sizden yetenekli olan rakiplerle yenileceğinizi bile bile yarışıyor ve her seferinde yeniliyorsunuz. Fakat siz elbette bu yaşam tarzını kabul etmemelisiniz. O halde ne yapmanız gerekiyor? Şeytanın teklifini reddetmek. İşte şeytan ters belirdiğinde de siz tam olarak bu teklifi reddetmeye hazırsınız demektir.


Şeytan kartı ters belirdiğinde aynı zamanda sizi sınırlandıran ve boynunuza zincir geçiren bir kariyerde hapsolmuş olabilirsiniz fakat üzülmeyin ters şeytan bu durumdan kurtuluş için bir umut ışığı müjdeler. Kariyerle ilgili yanlış yolda olmanız sadece yanlış bir kariyer seçimi yaptığınız anlamına gelmez. Belki de negatif düşünce bloklarınızla kariyerde ilerlemeyi engelliyorsunuz. Artık bu negatif düşünce bloklarını zihninizden atarak yerlerine pozitif bloklar koyma vakti gelmiş.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.