top of page
tarotti.png

Yıkılan kule (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Kariyer falında karşınıza çıkan yıkılan kule kartı özünüzde sizi zihinsel ve ruhsal boyutta derinden sarsan bazı gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. İş hayatına dair beklenmedik gelişmeler istikrarınızı sarsabilir hatta yıkıma yol açabilir. Bu öyle ani bir değişimdir ki hazırlanma fırsatı bulamazsınız, hatta bir yere gidecekseniz toparlanma fırsatı bile bulamadan, arkanıza bakmadan gidersiniz.


Yıkılan kulenin getirdiği yıkım her ne kadar bir şeyleri götürmek için gelse de size mutlaka götürdüklerinin yerine başka bir ödül sunacaktır. Yıkılan kule parçalamak ve yok etmek için gelir fakat bu parçalanma esnasında yaşanacaklar adeta kaos ve kargaşadır ve konforunuzu bozar. Kariyerde tam kendinizi rahat ve bir yere ait hissettiğiniz zaman karşınıza çıkan yıkılan kule kartı sizi bir döngünün bitişi ve başka bir döngünün başlangıcı noktasına bir çırpıda getirir. Dünyanız önünüzde çökebilir, hayatınızı dengesiz temeller üzerinde inşa ettiğinizi anlayabilirsiniz hatta içinde bulunduğunuz bu kariyer döngüsünün henüz sonuna varmaya hazır değilken kendinizi bir anda bir yolun sonunda bulabilirsiniz.

Yıkılan kartına düşen şimşek tanrılar tanrısı Zeus’un gönderdiği şimşektir. Kuleyi yıkan yıldırım acımasız ve tarafsızdır. Tek amacı yıkmak ve yok etmektir. Yıkılmakta olan kule ise kariyerde kendiniz için inşa ettiğiniz her şeyin simgesi olabilir. Yıkılan kule kartına bakmak adeta sizin için değerli olan bir şeylerin yok oluşuna bakmak gibidir ve bir vedalaşmadır. Gerçek olduğunu düşündüğünüz şeylerin gerçek olmadığını anlayabilirsiniz. Neye ya da kime güvenip güvenemeyeceğinizi de sorgulayabilirsiniz. Fakat zamanla inançlarınızın yanlış bir anlayış üzerine inşa edildiğini ve yeni inanç sistemlerinizin gerekli olduğunu anlayacak ve eski olanların yok oluşuna izin vereceksiniz.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page