Yıkılan kule (ters):

TAROT KARİYER FALI

Ters yıkılan kule kariyerde bir değişim ve dönüşüm noktasına vardığımızın işaretidir. Fakat değişim genellikle dış şartlardan kaynaklanır ve zorlayıcıdır. Ters belirdiğinde yıkılan kulenin getirdiği değişim öyle bir değişimdir ki buna karşı koymanız mümkün olamaz. Direnmek yalnızca işinizi zorlaştıracaktır. Yıkılan kule yaşamınızda neyi değiştiriyor hatta neyi götürüyorsa bırakın götürsün. Aksi taksirde evren bunu zorla da olsa yine yapacaktır.


Yıkılan kule gelenekçi değil yenilikçidir. Hatta eskiyi yıkıp yok edici bir enerjiyi yaşamımıza getiren karttır. Fakat eskiyle vedalaşmak her zaman sanıldığı kadar kolay olmaz. Eski modeller ya da geçmişte işe yarayan teknikler veya çalışma yöntemleri artık işinizi görmüyorsa yıkılan kule sizin için gelir ve yeniliği iş yaşamınıza sokar. Fakat onun bu gelişi o kadar ansızın olacaktır ki kendinizi ruhsal ya da psikolojik olarak bu yeniliğe hazırlamamış olabilirsiniz.

İş ve kariyer falında karşınıza ters yıkılan kule çıktıysa bilmelisiniz ki değişim ve dönüşüm yaratıyorsunuz. Fakat bu biraz sancılı bir süreç olabilir. Bu dönüşüm kendinizin daha gelişmiş ve yeni bir versiyonuna geçiştir. Fakat ters yıkılan kulenin getirdiği değişim bazen o kadar ani ve rahatsız edici olabilir ki ilk başta bu değişimi kucaklamak yerine reddedebilirsiniz. Geçmişteki bağlarınızdan kopmak ve eski inanç sistemlerinden ayrışmak elbette kolay olmayacaktır. Fakat bu değişime direnmeye devam ederseniz bunun sadece hayatınızı daha da zorlaştıracağını bilin.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.