Yıldız (düz):

TAROT KARİYER FALI

Kariyer falında karşımıza çıkan yıldız kartı ilham, umut ve yenilenmenin işaretidir. İş yaşamında önemli değişiklikler yapıyorsunuz ve her şeyden önemlisi salıvermeyi öğrenmişsiniz. Size hizmet etmeyen ve işinize yaramayan her şeyle şu noktada vedalaşıyorsunuz. Bunlar bazen eskimiş çalışma yöntemleri, demode olmuş taktikler hatta işinize yaramayan bir sistemle vedalaşma olabilir. Kısacası, bu kartın mottosu “eski dışarı, yeni içeri” artık sizin yaşam felsefeniz olmuş.


Yıldız kartı tıpkı kendinizin yeni bir sürümüne geçmeye benzer. Bu bir nevi manevi yolculuktur. Sınırlayıcı inançları ya da kariyerde işinize yaramayacakları terk etmeye karar vermişsiniz. Tıpkı kartta elinde kendisine ağırlık yapan suları göle döken genç kız gibi. Siz de hızınızı arttırmak adına size ağırlık yapan her şeyi artık atmaya karar vermişsiniz. Kariyerde bu çok işinize yarayacak. Çünkü yepyeni bir siz olmaya doğru yol almışsınız bile.

Yıldız kartı tarotun şans ve umut kartlarındandır. Tepede parlayan en büyük yıldız Venüs yıldızıdır. Aynı zamanda kurtuluş ve rahatlama işaretidir. Elindeki sürahilerdeki suyu dökerek ağırlığını azaltan genç kız aslında bize iş ve kariyerle ilgili sorunlardan kurtularak hafifleyeceğimizi müjdeler. Şu anda şansınızın yaver gittiği ve bereketin yaşamınızda bol olduğu bir zaman diliminde bulunuyorsunuz. Kariyerle ilgili kararlar vermek için güzel bir zaman.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.