top of page
tarotti.png

Yıldız (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Ters yıldız iş ve kariyer konularında evrene ve işlerin düzeleceğine dair inancınızı ve umudunuzu kaybettiğinizin işareti olabilir. Şu anda iş yaşamının zorluklarından bunalmış hissediyor olabilirsiniz ve neden bu sorunla karşılaştığınızı sorguluyor olabilirsiniz. Umutsuzca yaşadıklarınızdan dolayı şansınızı suçluyor olabilirsiniz. Fakat asla unutmamalısınız inandıklarınız ve kendinize tekrar ettiğiniz tüm cümleler sizin için kehanet oluşturacaktır. Bu yüzden ne yaparsanız yapın asla şanssız olduğunuza inanmayın.


Genellikle ters yıldız bir sabır testidir. İş yaşamında zorlu bir durumla karşı karşıya kaldığınızda pes edecek seviyeye gelirsiniz. Belki de harika bir vizyon ve coşku ile başladınız fakat şimdi sıkıcı ve kasvetli günlük rutinlerle kendinizi bunalmış hissediyorsunuz. Bu kart özellikle kendinizi yaptığınız işten kopuk hissettiğinizde ve devam etmenin anlamsız olduğunu düşündüğünüzde karşınıza çıkabilir. Kendinizi bazı konularda sorgulamalısınız. Acaba bu kariyer hayallerinizin kariyeri miydi? Yoksa kendinizi kazara mı burada buldunuz?

Ters yıldız aynı zamanda iş ve kariyer konularıyla ilgili enerji rezervlerinizi tükenmiş olduğunun işareti de olabilir. Bu durumda kendinizi kariyerde daha ileriye taşımak mümkün olmayacak. Tıpkı benzini bitmiş bir araba gibi hissediyorsunuz. Sizi amaca iten bir şeyler gerekiyor. Eğer amacınıza ulaşmaya sizi hiçbir şey itmiyorsa belki de bu amaçla vedalaşarak yeni bir amaca yönelmenin zamanı gelmiş olabilir.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page