Yıldız (ters):

TAROT KARİYER FALI

Ters yıldız iş ve kariyer konularında evrene ve işlerin düzeleceğine dair inancınızı ve umudunuzu kaybettiğinizin işareti olabilir. Şu anda iş yaşamının zorluklarından bunalmış hissediyor olabilirsiniz ve neden bu sorunla karşılaştığınızı sorguluyor olabilirsiniz. Umutsuzca yaşadıklarınızdan dolayı şansınızı suçluyor olabilirsiniz. Fakat asla unutmamalısınız inandıklarınız ve kendinize tekrar ettiğiniz tüm cümleler sizin için kehanet oluşturacaktır. Bu yüzden ne yaparsanız yapın asla şanssız olduğunuza inanmayın.


Genellikle ters yıldız bir sabır testidir. İş yaşamında zorlu bir durumla karşı karşıya kaldığınızda pes edecek seviyeye gelirsiniz. Belki de harika bir vizyon ve coşku ile başladınız fakat şimdi sıkıcı ve kasvetli günlük rutinlerle kendinizi bunalmış hissediyorsunuz. Bu kart özellikle kendinizi yaptığınız işten kopuk hissettiğinizde ve devam etmenin anlamsız olduğunu düşündüğünüzde karşınıza çıkabilir. Kendinizi bazı konularda sorgulamalısınız. Acaba bu kariyer hayallerinizin kariyeri miydi? Yoksa kendinizi kazara mı burada buldunuz?

Ters yıldız aynı zamanda iş ve kariyer konularıyla ilgili enerji rezervlerinizi tükenmiş olduğunun işareti de olabilir. Bu durumda kendinizi kariyerde daha ileriye taşımak mümkün olmayacak. Tıpkı benzini bitmiş bir araba gibi hissediyorsunuz. Sizi amaca iten bir şeyler gerekiyor. Eğer amacınıza ulaşmaya sizi hiçbir şey itmiyorsa belki de bu amaçla vedalaşarak yeni bir amaca yönelmenin zamanı gelmiş olabilir.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.