TAROT FALINIZ:

DEĞNEK SEKİZLİSİ (DÜZ)

Bu kartın size getirebileceği mesajlar:

 • Kim tutar seni

 • Haberler yolda

 • Hızını asla azaltma

 • İleride bir durak var

 • Bir şeyler olmak üzere

 • Sana doğru yoldalar

 • Bitiş çizgisine çok az kaldı

 • ​Tam gaz ilerlemeye devam

 • Rakipler senin kadar hızlı koşmuyor

 • Yolcunun havaalanına inmesine az kaldı

 • Bu konsantrasyonu hiç bozmadan devam et

 • Böyle gidersen bu yarışın birincisi sen olacaksın

 • Düşmanlar hamle yapmış yakında sen de öğreneceksin

Değnek sekizlisi kartında havada yeni yeşermekte olan 8 değneğin yere doğru hızla ilerlediklerini görüyoruz. Arka planda çorak bir arsa, gökyüzü ve bir de durgun bir nehir bulunmaktadır. Henüz yere inmemiş fakat hızla yere doğru ilerleyen bu değnekler bir şeylerin olmak üzere olduklarının simgesidir. Havadaki değnekler bazen yüksek zirvelerin temsilcisi olabileceği gibi bazen hava yolculukları ya da seyahatlerden haber getiriyor da olabilir.

Değnek sekizlisi hedeflerinize her zamankinden çok daha hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan ileri düzeyde enerji içeren dinamik bir karttır. Bu kart mücadelelerin artık ortadan kalktığı ve ilerlemenin hızlandığı bir döneme girişi temsil eder. Bu kartın yakın geçmişi olan değnek beşlisinde bir mücadele verildi, değnek altılısında ödül alındı ve değnek yedilisinde uçuş vakti geldi. Düşmanları ve rakipleri yenmiş ve sahayı boş bırakmışsınız. Hedefinize doğru hızlı bir hamle yapın ve ulaşın.

Bu kart biri ya da birileri tarafından başla butonuna basılmış bir süreçte artık sonucun yolda olduğunun ve varmak üzere olduğunun hatırlatıcısıdır. Bu kartı gören için ok artık yaydan çıkmıştır ve varacak sonuç kaçınılmazdır, sadece bekleyip neyin geleceğini görmek gerekmektedir çünkü biri tarafından fırlatılan bu değneklerin yere düşmesi artık an meselesidir. Bu kart sonucun kişi için iyi mi kötü mü olduğu konusunda hiçbir bilgi sunmaz sadece bir sonucun varacağının işaretidir.

Yere inmemiş bu değnekler henüz alınmamış bir haberin ya da yaşanmamış bir olayın temsilcisidir. Bu kart bir şeylerin arifesinde olunduğunun ve henüz yaşanmadığının da altını çizer fakat yaşanacakların iyi ya da kötü olacağı konusunda bilgi sunmaz. Geçmişte düşünmeden ani ve hızlı bir karar vermiş olan kişiler için bu kart zarar ve ziyanın henüz varmadığının göstergesi de olabilir. Bu kartın geçmişle ya da geçmişte verilen kararlarla bağlantısı vardır ve yakın gelecekte yaşanacakların önemini vurgular. Geçmişten gelen pozitif ya da negatif enerji bugünkü yaşadığımız olayları etkileyecek güçtedir. Bazen Değnek Sekizlisi umulmadık bir haber ya da beklenmedik bir misafire delalet eder. Bu kart aynı zamanda bir olaylar zincirinde artık sona yaklaşmanın simgesidir. Değneklerin havaya atılmasıyla başlayan bu olaylar zinciri yere inmeleriyle beraber sonuca ulaşacaktır. Bu kart uçak yolculuğuna da işaret edebilir.

BU TAROT FALI HAKKINDAKİ YORUMLAR:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.