TAROT FALINIZ:

KILIÇ KRALI (DÜZ)

Bu kartın size getirebileceği mesajlar:

 • Bu iş bu kadar

 • Savaş kazanıldı

 • Artık zirvedesin

 • Güç sende artık

 • Burası son durak

 • O adamı dinle bir bildiği var

 • Senin iznin olmadan asla olmaz

 • Bir erkek arkandan kuyunu kazıyor

 • Sadece kafanı kullanırsan kazanırsın

 • O koltuk senin ama sen yine de arkanı kolla

 • Düşmanlarından daha avantajlı konumdasın

 • Ne istediğini biliyorsun onu git ve tek hamlede al

Tarot semboller dilinde kılıç serisi ve kılıç savaş aletlerinin ve yaşam yolculuğumuzda savaşırken kullanacağımız tüm yetenek ve donanımın temsilcisidir. Savaşçı ruhumuzda alemin kralı ise kılıç kralıdır. O, savaş tekniklerini o kadar iyi bilir ki karşısına çıkacak tüm düşmanları yenecek ve tüm engelleri aşacak olgunluğa erişmiştir. Bu yüzden tarot falınızda kılıç kralını gördüyseniz tüm engelleri aşacak ve tüm rakiplerinizi alt edecek güce sahip olduğunuzu bilmelisiniz.

Kılıç kralı aynı zamanda zekanın ve entelektüel yanımızın yöneticisi ve efendisidir. Tahtına oturur, yönetir, emirler verir. Zeki olmasına karşın yaratıcı değil sadece iş bitiricidir. Sağ elinde tuttuğu kılıç onun rasyonel zekasını, sol elindeki ise sezgilerini ve bilinçaltını temsil eder. Kılıç kralını gördüğünüzde yaşam yolculuğunuzda öyle bir noktaya varmışsınız ki artık kendi yolunuzu kendinizin çizeceğiniz, kendi projelerinizi yöneteceğiniz ve hayatınıza şekil vereceğiniz bir olgunluğa ulaşmışsınız. Savaş sanatını amaçlarınıza ulaşmak için kullanabilirsiniz. Şu anda ihtiyacınız olan tüm kaynaklara ve özgüvene sahipsiniz.

yeni bir fal aç

Bu kartı gördüyseniz kendinizi zirvede hissettiğiniz bu noktada öyle bir karar vereceksiniz ki bu karardan sonra hayatınız değişecek. Ne yaptığınızı ve ne yapmanız gerektiğini çok iyi biliyorsunuz. Kendi yaşamınızı yönlendirmeyi ve amaçlarınıza ulaşmayı çok iyi biliyorsunuz. Şu anda zihniniz açık, kafanızda netlik kazanmamış sorular yok. Tek ihtiyacınız olan güzel bir plan ve strateji.

Kılıç kralı tılsım serisi başlangıcının hemen dibinde, sınır çizgisinde oturur. Tılsımlar ise soyut olanın somutlaşmaya başlayacağı evreye girişin temsilcisidir. Dolayısıyla, bu kart bize aslında şu anda sadece zihnimizde bulunanların somut hale gelmesine çok yakın olduğumuzu gösterir. Yaşadığımız dünyada en büyük projeler, şirketler var oluşlarından önce birilerinin zihninde yaratılmış fikir ve projelerdir. İşte kılıç kralı da tam bu noktadır. Bir proje zihninizde yaratılmış, beslenmiş, büyütülmüş ve olgunlaşmış. Artık somut hale gelmeye hazır. Tek yapmanız gereken ilk hamlenizi yapmak.

BURÇLAR VE BURÇ UYUMLARI

Tarot falı bakmayı öğrenmek ister misiniz?

tarot kursu.png

BU TAROT FALI HAKKINDAKİ YORUMLAR:

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.