TAROT FALINIZ:

KUPA ASI (TERS)

Bu kartın size getirebileceği mesajlar:

  • Çıkmaz sokaklara girme

  • Karamsarlıktan kurtul artık

  • Düşünmeden karar verme

  • Beklediğin haber gelmeyecek

  • Bu kararı vermeden önce biraz daha düşün

  • Değişime direnme değişimi sadece kucakla

  • O adama/kadına güvenmek için acele etme

  • İyi bir fırsat gibi görünse de bu işin sonu çıkmazdır

  • İstediğin başlangıcı yapmak için henüz şartlar oluşmamış

  • İleride U dönüşü yapmak zorunda kalacağın hiçbir sokağa sapma

Ters kupa ası dış dünyaya açılma sorunu ve duyguların bastırılmasının işaretidir. Aynı zamanda duygusal alemimizle bağlantı kopukluğu ve sevmediğimiz ya da istemediğimiz bir sürece girişin habercisidir. Bu kartı gördüyseniz isteksiz olduğunuz bir işe başlamak, tek taraflı aşk yaşamak ya da kendinizi duygusal anlamda iyi hissetmediğiniz bir sürece girmek gibi bir sorununuz olabilir. Bir başka deyişle, öyle bir sürece giriyorsunuz ki bu sizi mutlu etmiyor.

Ters kupa ası büyük bir ihtimalle duygusal hayatınızda kötüye giden bir sürecin temsilcisidir. Aynı zamanda çıkmaz sokaklara girilmemesi konusunda uyarı taşır. Kupa serisinden olmasından dolayı bu kartın daima aşk hayatımızla ilgili bilgi getirme olasılığı vardır. İlişkide ayrılık ya da boşanma sürecinin başlaması ya da ilişkiye dair kötü bir haber almak veya partnerin başka bir şehir ya da ülkeye taşınarak uzaklaşması ihtimali bu kart belirdiğinde vardır. İlişkiye dair çok önemli bir karar verilmesi de gerekmektedir fakat kartı ters gören kişi bu kararı verirken çok iyi düşünmelidir çünkü ters Kupa Ası ilişkide kötüye gidişin başlayacağı bir dönüm noktasına işaret edebilir.

Ters Kupa Ası aynı zamanda büyük bir fırsat gibi algıladığımız bir teklifin aslında bizi çıkmaza sokabileceğine dair uyarı da içerebilir. Bu kart belirdiğinde kartı gören kişi hayatında beliren tüm yeni oluşumlara dikkatle başlamalı ve nerede yanlış bir başlangıç yaptığını anlamaya çalışmalıdır. Henüz olgunlaşma sürecine girmemiş bir süreçten ne kadar çabuk çıkılırsa o kadar az zarar görülecektir. Ters Kupa Ası dengenin sarsılmaya başladığı ya da problemli bir sürece girdiğimiz zaman beliren bir karttır. Bu yüzden henüz tam anlamıyla başlamamış ve sonu zarar olacak bu süreçten bir an önce çıkılmalıdır.

BU TAROT FALI HAKKINDAKİ YORUMLAR:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.