TAROT FALINIZ:

Bu kartın size getirebileceği mesajlar:

  • Büyük düşün

  • Şans seninle

  • Bu fırsatı kaçırma

  • Aklındaki fikir tutar

  • Paranı iyi değerlendir

  • Yeni bir sayfa açıyorsun

  • Planların uzun vadeli olsun

  • Eline bir miktar para geçecek

  • Maddi kaynakların bu iş için yeterli

  • Planın uzun vadede maddi menfaat getirecek

TILSIM PRENSİ (DÜZ)

Bütün prens kartları ait oldukları seriyi temsil eden objeyi ellerinde tutar ve onu inceler gibi bakarlar. Tılsım prensinde de durum farklı değildir. Tılsım prensi de parayı eline almış incelemektedir. Prenslerin bu duruşlarının sebebi saraylı kartların ilki (saraya giriş kartı) olmalarıdır. Bu yüzden her prens 1-10 serisinden sonraki tamamlanmış bir sürecin sonundaki bir üst düzeye geçişin simgesidir.

Tılsım prensini diğer prenslerden ayıran onun parasal dünyanın prensi olmasıdır. 1-10 sırasal değeri olan kartlarda bir tamamlanma sonrası tılsım prensiyle bir üst düzeye geçiş ve yeni bir sayfa açılması söz konusu. Bu kartı gördüyseniz parasal bir konuda önce bir yolun sonuna gelmiş daha sonra yepyeni bir sayfa açmışsınız. Belki elinizde bir miktar para var ve bu parayla ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Ya da bir fikriniz vardı bu fikri nasıl paraya dönüştürebileceğinizi bilmiyorsunuz. Tılsım prensi bu düşünme ve analiz sürecinin biraz daha devam edeceğini size söyler. İyi düşünün ve doğru zamanda hamlenizi yapın.

Prensler aynı zamanda yeni fırsatlar, fikirler ve ilhamın temsilcisidir. Tılsım prensi de parasal alemimizin prensi olarak bunun maddi bir konuda olduğunu bize söyler. Aklınıza gelen o harika fikir aslında size çok para kazandırabilir. Fakat asla unutmamanız gereken bir şey var: harika fikirlerin harika planlara ihtiyaçları vardır. Bir planınız olmadan bu fikirden para kazanmayacaksınız. Aceleniz yok, biraz düşünün taşının ve neyi nasıl yapmanız gerektiğine karar verin.

BU TAROT FALI HAKKINDAKİ YORUMLAR:

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.