TAROT FALINIZ:

TILSIM ÜÇLÜSÜ (DÜZ)

Bu kartın size getirebileceği mesajlar:

 • Aklındaki proje tutar

 • Başarı ayrıntılarda gizli

 • İşle ilgili bir toplantı yapılacak

 • Bir elin nesi var iki elin sesi var

 • Doğru yerde doğru zamandasın

 • Yeteneklerini sergileme zamanı

 • Projeni görücüye çıkarma vakti

 • Harika bir proje olmuş asla pes etme

 • Bu iş ancak bir takım çalışmasıyla olur

 • Bu süreçte yeteneklerini herkes taktir edecek

 • Ayrıntılar kaliteyi gösterir ayrıntılara özen göster

 • Büyüme ve gelişme vadeden yeni bir döneme giriyorsun

Tılsım üçlüsü kartında bir katedralin önünde aletleriyle çalışan bir heykeltıraş görüyoruz. Onun önünde ise iki mimar planlarını ellerinde tutuyorlar. Kartta toplam 3 kişi ve heykeltıraşın çizdiği 3 tılsım görülüyor. Heykeltıraş şu ana kadar yaptığı işi iki mimarla tartışıyor gibi.

Tılsım üçlüsü kartı fikir ve projelerinizin artık şekillendiği ve sunuma hazır hale geldiği bir döneme girişi müjdeler. Artık son dokunuşları yapma zamanı. Yeteneklerinizi görücüye çıkarmaya psikolojik olarak da hazırsınız. Üzerinde çalıştığınız projenin son kusurlarını da düzeltin hatta mükemmelleştirmek için üzerinden bir kez daha gidin ve gözünüzden kaçan hata ve kusurlar varsa onları da düzeltin. Fikriniz ya da projeniz alıcısıyla buluşacağı güne yaklaşmış. Çok yakın zamanda bu fikri ya da projeyi beğenen biri size bir teklif sunabilir.

yeni bir fal aç

Tılsım üçlüsü aynı zamanda işçiliğin eleştiri ya da övgü alacağı noktaya vardığına işaret eder. Bu kartta üretici ve alıcı aynı noktada buluşmaktadırlar. Biri diğerinin uzmanlığına saygı duyarken diğeri de karşısındakinin fikirlerine saygı duyar. Dolayısıyla sağlıklı bir alışveriş ve sinerji söz konusudur. Biri verirken diğeri alır ve her iki tarafta bu noktada kazançlı çıkacaktır.

Tılsım üçlüsü tüm bunların yanı sıra yaşam yolculuğumuzda “biz ve onlar” kavramına odaklandığımızda karşımıza çıkar. Karşılıklı bir alışveriş ya da iki farklı grup söz konusu. Biri öneriyor diğeri de önerileni inşa ediyor. Kazanan her iki taraf. Aktif dinleme ve bilgi paylaşımı sayesinde bir projenin gelişimine katkıda bulunuluyor. Herkesin projeye kendine özgü bir katkısı var.

Tarotun bütün as kartları henüz şekillenmemiş fikirleri, ikililer bu fikirlere attığımız ilk adımları, üçler ise fikrin planlama aşamasını işaret ederler. Artık ne istediğinizi ve ne yaratmanız gerektiğini biliyorsunuz. Planınız sağlam, kaynakları toparladınız (para, insanlar, zaman, araç gereçler, bilgi). Tek yapmanız gereken bu kaynakların hepsini birleştirmek. Şu anda aklınızdaki proje ile ilgili bir dönüm noktasına vardınız.

BURÇLAR VE BURÇ UYUMLARI

Tarot falı bakmayı öğrenmek ister misiniz?

tarot kursu.png

BU TAROT FALI HAKKINDAKİ YORUMLAR:

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.