top of page
Starry Sky

TAROT FALINIZ:

TILSIM YEDİLİSİ (TERS)

Queen of wands.png

Bu kartın size getirebileceği mesajlar:

  • Uzun vadeli düşün

  • Kontrolü kaybetmişsin

  • Daha fazla çalışmalısın

  • Ayrıntılara dikkat etmiyorsun

  • Hamilelik sorunlarına dikkat!

  • Şimdi olmaz biraz daha bekle

  • Zamanlama hataları yapıyorsun

  • Armut piş ağzıma düş dersen bu iş olmaz

  • Kısa kestirme yollar aramaktansa çok çalış

  • Böyle yaparsan bütün çabaların boşa gider

Tılsım Yedilisi ters belirdiğinde henüz olgunlaşmamış süreçte aceleci tavırlar sergilenmemesi konusunda uyarı kartıdır. Bu kart adeta bize “henüz zamanı değil” der. Bir şeyin olmasını ya da sonuç ulaşmasını çok istiyor olmamıza rağmen bunu almak için henüz çok erkendir. Bu kart aynı zamanda bir başarının henüz ufukta bile görünmediğini bize hatırlatır. Yapılması gereken daha çok şey vardır ve henüz taşlar bile bu sonucun gelmesi için yerine oturmamıştır. Bu kartı gören kişi merdivenin basamaklarını teker teker çıkması gerektiğinin de farkına varmalıdır.

Tılsım yedilisi kartı karşımıza ters çıktıysa bazı konularda çok aceleci davrandığımız konusunda bizi uyarır. Bazı sonuçları hemen elde etmek istiyorsunuz fakat bunun için bir sürecin olgunlaşması gerektiğinin farkında değilsiniz. Tıpkı bir bebeğin doğumu için ana rahminde geçirmesi gereken süre gibi sizin de bazı başarıları elde etmeniz için bir projenin ya da fikrin bir hazırlık sürecinden geçmesi gerekmekte. Henüz olgunlaşma süreci tamamlanmamış bir sürecin içerisinde sonuçları hemen bugün beklemeniz haksızlık.

Ters Tılsım Yedilisi bazen kötü yönetim ya da sistemin kötü çalışmasından dolayı bir organizasyonda işlerin yolunda gitmediğinin ve gelişmenin olmadığının altını çizer. Ortada çok fazla aktivite olabilir fakat sonuç aktivite yoğunluğuna oranla olması gerektiği gibi değildir. Bazen maddi anlamda büyüme değil gerileme, yatırımların değer kaybetmesi, emlak ile ilgili yatırımların hızla değer kaybetmesi anlamıyla yüklü olabilir. Para kazanmayı bekleyen kişi için bu durum gerçekleşmemekle birlikte para kaybı da olmaktadır. Düz belirdiğinde bu tılsımlar tıpkı şişen balonlar gibidir, ters belirdiğinde ise sönmekte olan balonlara benzerler.

Tılsım yedilisi ters belirdiğinde verimsiz meşguliyet konusunda uyarıdır. Çok meşgul olmak çok verim elde etmenin garantisi değildir. Evet çok fazla enerji harcıyorsunuz fakat organizasyonda bir yerlerde yerine oturmamış taşlar var. Ya da işleri öncelik sırasına koymanız gerekiyor. En son yapmanız gereken işi en önce yapmaya çalışırsanız projeniz ilerlemeyecek tam tersine daha da uzayacak. Daha iyi bir plana ihtiyacınız var. Geleceğe yönelik güzel planlarınız var fakat verdiğiniz süre yetersiz. 1 yılda tamamlanacak bir projeye 1 ay süre verirseniz başarısızlık kaçınılmazdır. Nasıl bir bebeğin anne rahminde 9 ay geçirmesi gerekiyorsa siz de projenize iyi bir göz atın ve hazırlık süreci için ne kadar zamana ihtiyacınız olduğunu belirleyin. Projenize belirlediğiniz zamandan 1 gün bile az vakit vermeyin.

Tarot falı bakmayı öğrenmek ister misiniz?

tarot kursu.png

BU TAROT FALI HAKKINDAKİ YORUMLAR:

© Copyright
bottom of page