Değnek kralı (ters):

TAROT KARİYER FALI

Değnek kralı kariyer falında ters karşımıza çıktığında bir liderlik pozisyonuna oturmaya henüz hazır olmadığınızın işaretidir. Bazen kralların teklifi bir pozisyon değil fırsattır ve ters belirdiklerinde kaçırılmış fırsatlara işaret ederler. Belki de milyon dolarlık bir iş fırsatını kaçırmış olabilirsiniz. Bu kartı kariyer falınızda gördüyseniz sizin için iki ihtimalden biri söz konusu. Ya milyon dolarlık bir işi kaçırdınız ya da kendinizi henüz insanları yönetecek seviyede görmüyorsunuz.

Ters krallar bazen bize kariyerde gerçekçi olmayan beklentiler içine girmememiz konusunda uyarılardır. Merdivenin ilk basamağına basmadan tepeye çıkamazsınız. Kısa ve kestirme yollar arayışı içerisindeyseniz ters değnek kralı size başarısız olacağınızı şimdiden söyler. Planlarınızı daha uzun vadeli yapmalısınız.

Kariyer falında karşımıza çıkan ters değnek kralı aynı zamanda elimizdeki gücü ve enerjiyi yanlış kullanmamamız konusunda uyarıdır. Yetenekleriniz mi var? O halde bu yetenekleri doğru bir şekilde yalnızca kariyerde yükselme amacıyla kullanın. Enerjinizi doğru kanallara aktarın ve dikkatinizi amacınıza odaklayın. Ayrıca bir liderlik pozisyonunda oturduğunuz için sizden aşağı seviyedeki kişileri küçümsemeyin. Ekibin bir parçası olun ve grubun lideri olarak organizasyona pozitif enerjinizi sunun.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.