top of page
tarotti.png

Değnek kralı (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Değnek kralı kariyer falında ters karşımıza çıktığında bir liderlik pozisyonuna oturmaya henüz hazır olmadığınızın işaretidir. Bazen kralların teklifi bir pozisyon değil fırsattır ve ters belirdiklerinde kaçırılmış fırsatlara işaret ederler. Belki de milyon dolarlık bir iş fırsatını kaçırmış olabilirsiniz. Bu kartı kariyer falınızda gördüyseniz sizin için iki ihtimalden biri söz konusu. Ya milyon dolarlık bir işi kaçırdınız ya da kendinizi henüz insanları yönetecek seviyede görmüyorsunuz.

Ters krallar bazen bize kariyerde gerçekçi olmayan beklentiler içine girmememiz konusunda uyarılardır. Merdivenin ilk basamağına basmadan tepeye çıkamazsınız. Kısa ve kestirme yollar arayışı içerisindeyseniz ters değnek kralı size başarısız olacağınızı şimdiden söyler. Planlarınızı daha uzun vadeli yapmalısınız.

Kariyer falında karşımıza çıkan ters değnek kralı aynı zamanda elimizdeki gücü ve enerjiyi yanlış kullanmamamız konusunda uyarıdır. Yetenekleriniz mi var? O halde bu yetenekleri doğru bir şekilde yalnızca kariyerde yükselme amacıyla kullanın. Enerjinizi doğru kanallara aktarın ve dikkatinizi amacınıza odaklayın. Ayrıca bir liderlik pozisyonunda oturduğunuz için sizden aşağı seviyedeki kişileri küçümsemeyin. Ekibin bir parçası olun ve grubun lideri olarak organizasyona pozitif enerjinizi sunun.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page