top of page
tarotti.png

Değnek onlusu (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Değnek onlusu kartında bir erkeğin zorlukla on değneği birden görünürdeki bir köye taşıdığını görüyoruz. Karta dikkatle baktığımızda adamların bu değnekleri zorla taşımasına rağmen değneklerin yelpaze gibi düzgün bir şekilde dizili oldukları ve gökyüzüne doğru uzandıkları dikkati çekmektedir. Değnekler öyle bir pozisyonda durmaktadırlar ki sanki erkek değnekleri kendine ayarlamakta değil kendini değneklerin muntazam dizilişlerine ayarlamak için bükülmüş ve zorda kalmıştır.

Değnek onlusu kartı kariyerde bir son durağa vardığımızın altını çizer. Numerolojik değeri olan 10 sayısı her nasıl bir serinin sonu ve başka bir serinin başlangıcıysa değnek onlusu da kariyerde bir son ve başlangıç arasında durduğumuz noktada karşımıza çıkar. Her ne kadar numerolojik olarak son noktaya varmaya işaret etse de sizin için bu noktadan sonrası bilinmez mıntıkadır. Bu kart bazen mezuniyet, bazen terfi ya da kariyerde yeni bir sayfa açmanın işaretidir.

Numerolojide 10 bir sayısının aksine girişimci değil iş bitirici ve son noktayı koyucudur. Dolayısıyla, bir başlangıçtan çok bir görevi başarıyla tamamlamayı, mezuniyeti ya da geçmişe set çekmeyi müjdeler. Elbette tüm bunların sonunda sizin için yepyeni bir sayfa açmak ve bir ödül almak söz konusu olacaktır. Burası sizin için bir milat çizgisidir. İşsizler için işsizliğe veda zamanı gelmiştir.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page