top of page
tarotti.png

Değnek yedilisi (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Değnek yedilisini ters gören iş ve kariyer yaşamında adeta savunma pozisyonuna girmiş gibidir. Birileri sanki elinizden bir şeyleri almaya çalışıyor ya da iş hayatına dair bir şeyleri kaybetme korkusu yaşıyorsunuz. Aşırı rekabetçi bir dünyada düşman ya da rakipler daima size karşı hamlelerini yapacaktır fakat asla unutmamanız gereken değnek yedilisindeki kişi, yani siz tüm bu rakiplere karşı daha üst konumda ve daha avantajlı durumdasınız. Yine de rakiplerinizi hafife almamanız gerekse de şimdilik pozisyonunuzu korumanız bir kayıp vermemeniz için gerekli.

Değnek yedilisinde karttaki figürün önünde beliren 6 değnek aslında kariyer yolculuğunuzda ilerlemenizi engelleyen kişileri ya da negatif düşünceleri temsil ediyor olabilir. Kendinizi savunmaya çekmişsiniz ve bir şeyi birilerinden korumaya çalışıyor ve yoğun bir mücadele veriyorsunuz. Eğer mücadeleyi rakiplere karşı veriyorsanız bunu yapmanın en iyi yolu yeteneklerinizi geliştirmeniz olmalıdır. Verdiğiniz mücadele bazen rakiplere karşı değil sadece iç dünyanızda kendiniz tarafından oluşturulan negatif düşünce kalıplarıdır. Bu düşünceleri zihninizden çıkarın.

Değnek yedilisindeki değnekler aynı zamanda yaşam yolculuğumuzda kendimiz için belirlediğimiz kırmızı çizgilerimizdir. Birileri kırmızı çizgilerinize yaklaşmış ve sizin buna daha fazla tahammülünüz yok. Şimdi aktif savunma yapma zamanı. Daha önce elde ettikleriniz düşman saldırısı altında. Fakat asla unutmamalısınız, siz onlardan yüksekte ve daha avantajlı konumdasınız. Bu gücü ve motivasyonu korumaya devam ederseniz kırmızı çizgilerinize ve savunduklarınıza bir daha yaklaşmayacaklar.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page