Dünya (düz):

TAROT KARİYER FALI

Dünya kartı iş yaşamına dair bir döngünün tamamlanmasının, reenkarnasyonun ve yenilenen enerjinin simgesidir. Bu kartı çektiyseniz bu günlerde işle ilgili bir amaca ulaşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Mezuniyet, uzun vadeli bir projenin başarıyla tamamlanması, mezuniyet ya da arzu edilen sonuca ulaşmayı müjdeler. Bir amaca ulaşmanın coşkusu ve mutluluğunu hissediyorsunuz.

Tarotun dünya kartı bir döngünün başarıyla ve huzurla tamamlanması, reenkarnasyonu ve yenilenen enerjiyi temsil eder. İş hayatında bir sayfayı kapatmış ve yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyorsunuz. Bazıları için bu kart mezuniyet ya da terfi etmeye işaret edebileceği gibi bazıları için bir süreci başarıyla tamamlamanın müjdecisidir. Bundan sonrası kariyerde sizin için daha öncekinden çok daha farklı olacak.

Dünya kartı ayrıca kariyerde kazanılmış ve hak edilmiş başarıyı müjdeler. Elinizde bir proje varsa bunu çok güzel bir şekilde tamamlayacak ve hak ettiğinizi alacaksınız. İşsizler için işsizler kervanından çıkma zamanı artık gelmiştir. Bir iş arıyorsanız yakın zamanda iş görüşmesine çağırılacaksınız. Dünya kartı tüm bunların yanı sıra iş hayatı ve kariyer konularında karanlıktan ya da karamsarlıktan çıkışın müjdecisidir.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.