top of page
tarotti.png

Dünya (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Dünya kartı ters belirdiğinde iş hayatınıza dair geçmişle olan bağlarınızı koparamadığınızın altını çizer. Anlamanız gereken şey burası sizin için bir son durak ve artık inme vaktiniz geldi. İş yaşamında yeni bir şeyleri kucaklamak istiyorsanız eskileri terk etmek zorundasınız. Bu işi daha fazla uzatmanın ne size ne de başkalarına bir faydası yok. Yaşamınızda bir bitiş çizgisine vardığınızı anlamalı ve geçmişe set çekmelisiniz. Belki de duygusal olarak geçmişe ya da eski düzene hala bağlısınız ve devam etmek istiyorsunuz fakat o düzen artık işlemiyor.

Sizin için iş hayatında belki bir son, belki de artık eskimiş olanları çöpe atma vakti geldi, ya da demode olmuş bazı düşünce ya da çalışma sistemleri artık size hizmet etmiyor. Bir an önce bunlarla vedalaşın ve geleceğe odaklanın. Belki de değişen dünyada hala eski düzende takılı kaldınız ve bir şeylerin artık değiştiğini göremiyorsunuz. Dünya kartını ters gördüyseniz neyin artık sonlandığını ve onunla vedalaşmanız gerektiğini görmeye çalışın.

Ters Dünya iş hayatınızda değişim ihtiyacının altını çizer. Bir şeylerin değiştirilmesi içinde bulunduğunuz bir sorundan çıkmanız için gerekli. Fakat bu değişim ancak hayatımızda bir şeye tam anlamıyla veda ettiğimiz ve kocaman bir nokta koyduğumuzda başlayacaktır. Bu kart yeni bir şey isteniyorsa eskisinin tamamen yok edilmesi gerektiğini savunur ve bu yok ediş yaşanmadan kaderin bize yeni olanı sunması imkansız olacaktır. Bu kartı gördüyseniz kendinize şu soruları sormalısınız:


İş hayatına dair son yıllarda neler değişti?


Değişimleri takip edip ayak uydurabiliyor muyum?

tarotika.png
© Copyright
bottom of page