Dünya (ters):

TAROT KARİYER FALI

Dünya kartı ters belirdiğinde iş hayatınıza dair geçmişle olan bağlarınızı koparamadığınızın altını çizer. Anlamanız gereken şey burası sizin için bir son durak ve artık inme vaktiniz geldi. İş yaşamında yeni bir şeyleri kucaklamak istiyorsanız eskileri terk etmek zorundasınız. Bu işi daha fazla uzatmanın ne size ne de başkalarına bir faydası yok. Yaşamınızda bir bitiş çizgisine vardığınızı anlamalı ve geçmişe set çekmelisiniz. Belki de duygusal olarak geçmişe ya da eski düzene hala bağlısınız ve devam etmek istiyorsunuz fakat o düzen artık işlemiyor.

Sizin için iş hayatında belki bir son, belki de artık eskimiş olanları çöpe atma vakti geldi, ya da demode olmuş bazı düşünce ya da çalışma sistemleri artık size hizmet etmiyor. Bir an önce bunlarla vedalaşın ve geleceğe odaklanın. Belki de değişen dünyada hala eski düzende takılı kaldınız ve bir şeylerin artık değiştiğini göremiyorsunuz. Dünya kartını ters gördüyseniz neyin artık sonlandığını ve onunla vedalaşmanız gerektiğini görmeye çalışın.

Ters Dünya iş hayatınızda değişim ihtiyacının altını çizer. Bir şeylerin değiştirilmesi içinde bulunduğunuz bir sorundan çıkmanız için gerekli. Fakat bu değişim ancak hayatımızda bir şeye tam anlamıyla veda ettiğimiz ve kocaman bir nokta koyduğumuzda başlayacaktır. Bu kart yeni bir şey isteniyorsa eskisinin tamamen yok edilmesi gerektiğini savunur ve bu yok ediş yaşanmadan kaderin bize yeni olanı sunması imkansız olacaktır. Bu kartı gördüyseniz kendinize şu soruları sormalısınız:


İş hayatına dair son yıllarda neler değişti?


Değişimleri takip edip ayak uydurabiliyor muyum?

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.