top of page
tarotti.png

Kılıç üçlüsü (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Ters kılıç üçlüsü kariyer falınızda yakın zamanda bir kayıp, üzüntü ya da son yaşadığınızı söyler. Fakat iyileşiyor ya da yaraları sarıyor olabilirsiniz. Yaşanan durum kariyer ve işle ilgili olsa da sizde duygusal anlamda rahatsızlık ortaya çıkarmış olabilir. Arkadaki kara bulutlar bu durumdan memnun olmadığınızı ve ruhsal anlamda karamsarlık hissettiğinizi gösterir.

İş ve kariyer konularında durum şu anda iç açıcı olmayabilir. Karamsar hissetseniz de bu durumun geçici olduğunu bilmelisiniz. İşler yeniden parlayacak, stresli çatışmalar sona erecek ve yaralar sarılacak. Şu anda iş ve kariyerle ilgili hangi sorunları yaşıyor olursanız olun bu karttan sonraki kılıç dörtlüsü bir iyileşme ve dinlenme dönemini müjdeler. Hatalarınızdan ders alın ve aynı hataları tekrarlamayın.

Ters kılıç üçlüsü genellikle kariyerde bir yolculuğun sonunun hüzün olması zamanında karşımıza çıkar. Evet bazen girdiğimiz yollar çıkmaz sokaklardır fakat yine de tekrar baştan başlayabiliriz. Bu kart her ne kadar kariyerde “planların suya düşmesi” kartı olarak görülse de her zaman umutsuz vaka değildir. Kılıç üçlüsünü görenin bir iş görüşmesinin ya da sınavının kötü sonuçlanması olasılığı bulunur. Fakat bu bir daha denememek gerektiğini göstermez. Kaybınızı kabullenin ve bir dahaki sefere daha güzel hazırlanın.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page