Kılıç üçlüsü (ters):

TAROT KARİYER FALI

Ters kılıç üçlüsü kariyer falınızda yakın zamanda bir kayıp, üzüntü ya da son yaşadığınızı söyler. Fakat iyileşiyor ya da yaraları sarıyor olabilirsiniz. Yaşanan durum kariyer ve işle ilgili olsa da sizde duygusal anlamda rahatsızlık ortaya çıkarmış olabilir. Arkadaki kara bulutlar bu durumdan memnun olmadığınızı ve ruhsal anlamda karamsarlık hissettiğinizi gösterir.

İş ve kariyer konularında durum şu anda iç açıcı olmayabilir. Karamsar hissetseniz de bu durumun geçici olduğunu bilmelisiniz. İşler yeniden parlayacak, stresli çatışmalar sona erecek ve yaralar sarılacak. Şu anda iş ve kariyerle ilgili hangi sorunları yaşıyor olursanız olun bu karttan sonraki kılıç dörtlüsü bir iyileşme ve dinlenme dönemini müjdeler. Hatalarınızdan ders alın ve aynı hataları tekrarlamayın.

Ters kılıç üçlüsü genellikle kariyerde bir yolculuğun sonunun hüzün olması zamanında karşımıza çıkar. Evet bazen girdiğimiz yollar çıkmaz sokaklardır fakat yine de tekrar baştan başlayabiliriz. Bu kart her ne kadar kariyerde “planların suya düşmesi” kartı olarak görülse de her zaman umutsuz vaka değildir. Kılıç üçlüsünü görenin bir iş görüşmesinin ya da sınavının kötü sonuçlanması olasılığı bulunur. Fakat bu bir daha denememek gerektiğini göstermez. Kaybınızı kabullenin ve bir dahaki sefere daha güzel hazırlanın.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.