top of page
tarotti.png

Ölüm (düz):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Ölüm kartı muhtemelen tarot destesinin en yanlış anlaşılan ve en ürkütücü algılanan kartıdır. Bu kartın adını duymak bile bazılarını ürkütmeye yeter. Sakin olun! Ölüm kartı belki de sizin için tarot destesindeki en olumlu kartlardan biri.


Ölüm kartında asılan adam kartındaki duraksama döneminden sonraki sona yaklaşmanın işaretidir. Kariyer yaşamınızın tamamlanmış bir aşamasından sonra bir şeylerin gitmesine izin vermeye hazırlanıyorsunuz. Burası son durak! Vedalaşmanız gereken her şeyle vedalaşmalı ve sadece geleceğe odaklanmalısınız. Bir kapıyı açmak için bir kapıyı kapatmalısınız. Geçmişi arkanıza koymanız ve yeni fırsatlar ve olasılıkları benimsemeye hazır şekilde parçalara ayırmanız gerekir. Geçmişi bırakmak zor olabilir, ancak yakında ölüm kartının bu tavsiyesinin önemini ve yenileme ve dönüşüm vaadini göreceksiniz. Ölümün size sunduğu son gerekli bir sondur ve bu gerekli sonlara direnirseniz, hem duygusal hem de fiziksel olarak ağrı yaşayabilirsiniz, ancak hayal gücünüzü kullanırsanız ve yeni bir olasılığı değerlendirirseniz, daha yapıcı kalıpların ortaya çıkmasına izin verirsiniz.

Kariyer falında ölüm aynı zamanda önemli bir dönüşüm, değişim ve geçiş zamanı gösterir. Kendinizi dönüştürmeniz ve yeniyi getirmek için eskiyi temizlemeniz gerekir. Herhangi bir değişiklik iş yaşamınızda pozitif, temizleyici, dönüşümsel bir güç olarak kabul edilmelidir. Sınırlayıcı faktörlerin ölümü ve temizlenmesi, daha geniş, daha tatmin edici bir yaşam deneyimine kapı açabilir.


Ölüm kartında kariyerde ani ve beklenmedik değişiklik unsurları vardır. Kim olursanız olun, ne kadar paranız varsa, nerede yaşıyorsanız veya ten renginiz ne olursa olsun ölüm herkesi bulur. Fakat bu kartta bahsedilen ölüm fiziksel ölüm değildir. Başlayan her şeyin biteceğidir. Eğer bu kartı görüyorsanız kariyerde bir yolun artık sonuna geldiğinizi anlamalısınız.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page