Ölüm (ters):

TAROT KARİYER FALI

Düz karşımıza çıktığında ölüm bir dönüşüm kartıdır ve tipik olarak geçmişten vazgeçerek baştan başlamak gerektiğini ifade eder. Kariyerde karşımıza ters çıktığında anlamlı bir değişimin eşiğinde olduğunuz, ancak ona direndiğiniz anlamına gelebilir. Bir şeyleri bırakmaya isteksiz olabilirsiniz veya kariyerde ihtiyacınız olan değişikliği nasıl yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Geçmişten yeni bir fırsatı engelleyebilecek zararlı bakış açıları taşımaya devam ediyorsunuz. Bunlarla artık vedalaşma zamanı!


Kariyer falında ters ölüm değişime direnmek yerine onu kucaklama fırsatı sunar. Değişim için ‘evet’ dediğinizde hangi harika olanakların size sunulacağını göreceksiniz. Geçmişi salıvermeyi ve bugüne teslim olmayı öğrendikçe gelecek daha da parlaklaşır. Süreci desteklemek için şu doğrulamayı tekrarlayın: “Değişikliği tüm biçimlerde kucaklıyorum.” Enerjideki bu ince değişimin yeni kapıların hiç beklemeyeceğiniz şekilde nasıl açıldığına şaşıracaksınız.

Daha derin bir düzeyde ters ölüm kartı iş ve kariyerle ilgili konularda özel ve başkalarının bakış açısından büyük bir dönüşümden geçtiğinizi gösterebilir. Artık size hizmet etmeyenleri serbest bırakıyorsunuz, böylece yeninin ortaya çıkması için yer açabiliyorsunuz. Belki de korkularınız yüzünden yaşamınızı sınırlandırıyordunuz ve artık bu korkuları terk ediyorsunuz. Bu dönüşümün tamamlanmasını bekleyin. Göreceksiniz, her batan güneşin ardından yeni bir güneş doğacak.

Copyrights

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

tarotika.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotmatik.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotmatik.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.