top of page
tarotti.png

Ölüm (ters):

TAROT KARİYER FALI

Fool.png

Düz karşımıza çıktığında ölüm bir dönüşüm kartıdır ve tipik olarak geçmişten vazgeçerek baştan başlamak gerektiğini ifade eder. Kariyerde karşımıza ters çıktığında anlamlı bir değişimin eşiğinde olduğunuz, ancak ona direndiğiniz anlamına gelebilir. Bir şeyleri bırakmaya isteksiz olabilirsiniz veya kariyerde ihtiyacınız olan değişikliği nasıl yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Geçmişten yeni bir fırsatı engelleyebilecek zararlı bakış açıları taşımaya devam ediyorsunuz. Bunlarla artık vedalaşma zamanı!


Kariyer falında ters ölüm değişime direnmek yerine onu kucaklama fırsatı sunar. Değişim için ‘evet’ dediğinizde hangi harika olanakların size sunulacağını göreceksiniz. Geçmişi salıvermeyi ve bugüne teslim olmayı öğrendikçe gelecek daha da parlaklaşır. Süreci desteklemek için şu doğrulamayı tekrarlayın: “Değişikliği tüm biçimlerde kucaklıyorum.” Enerjideki bu ince değişimin yeni kapıların hiç beklemeyeceğiniz şekilde nasıl açıldığına şaşıracaksınız.

Daha derin bir düzeyde ters ölüm kartı iş ve kariyerle ilgili konularda özel ve başkalarının bakış açısından büyük bir dönüşümden geçtiğinizi gösterebilir. Artık size hizmet etmeyenleri serbest bırakıyorsunuz, böylece yeninin ortaya çıkması için yer açabiliyorsunuz. Belki de korkularınız yüzünden yaşamınızı sınırlandırıyordunuz ve artık bu korkuları terk ediyorsunuz. Bu dönüşümün tamamlanmasını bekleyin. Göreceksiniz, her batan güneşin ardından yeni bir güneş doğacak.

tarotika.png
© Copyright
bottom of page